Эхо Гиндукуша

УКРАЇНА ВАША МАТИ! ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!

УКРАЇНА ВАША МАТИ! ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!


Президенту США

Керівникам «Великої Сімки»

 

Шановні панове!

Цей лист з окопів. Цим листом до вас звертаються з фронту російсько-української війни захисники України, ладні за Батьківщину віддати життя. 

Можливо, внаслідок розв’язаної Росією агресивної війни проти нашої країни, не всі ми доживемо до відповідної реакції світової спільноти на це звернення. Ми готові до всього, адже за нашими спинами наші діти. Нам немає куди відступати. Але всі ми сподіваємося, що ви зробите усе від вас залежне, аби зупинити криваві полчища Путіна і допомогти нам вберегти Україну. Обидві палати конгресу США вже вкотре підтвердили свою рішучість щодо посилення санкцій до Росії, якщо вона не припинить свої агресивні дії. Але відкрите вторгнення російської армії в Україну вже відбувається.

Цілком вірогідно, що пандемія, яка радикально призупинила розвиток цивілізації, є одним із засобів попередження про можливе припинення існування людства, оскільки на додаток до інших негативних наслідків діяльності постає і його неприпустимо байдуже ставлення до триваючої агресії Росії по всій планеті, що не відповідає морально-етичним засадам всесвітньої спільноти та сподіванням, у яких Творець покладається на землян.

Тому просимо розглянути історичні факти, які підтверджують важливу роль України в минулому та в процесах подальшого прогресивного поступу людства і вжити невідкладно ще більш рішучих заходів з протидії її знищенню.

 

 

УКРАЇНА І ВАША МАТИ!

ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!

 

Дуже стислий перелік, з огляду на історичний відрізок тільки останнього тисячоліття, свідчить, що у скарбницю світової науки й культури, які рухали цивілізацію шляхом прогресу, Україна теж доклала вагомий внесок.

«Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика – документ, який вважають першою в світі Конституцією, відкрив світові шлях до справедливого соціального устрою.

Український селекціонер В.М.Ремесло вивів нові високоврожайні сорти пшениці, що кількісно і якісно покращило можливості харчування людства. Згодом його винахід втілився в Німеччині, Чехії, Угорщині і в усьому світі. 

Відомий мікробіолог та епідеміолог Володимир Хавкін створив і випробував на собі першу в світі протихолерну (1892) та протичумну (1896) вакцини. Уряд Великої Британії забезпечив  діяльність ученого  в Індії, де він і зупинив пекельну ходу «цариці хвороб», як називали тоді чуму. Чи не загинуло би людство у страшних муках, якби цей видатний українець разом з британцями  не зупинили «чорну смерть»?

Олександр Шумлянський перший у світі ще в 1782 році досконало дослідив та описав особливості мікроскопічної будови нирок.

Олександр Богомолець – видатний ендокринолог, відкрив світовій медицині проблеми патологічної фізіології та висунув концепцію старіння.

Українським Сократом називають одного з найвидатніших європейських філософів Григорія Сковороду.

Видатний українець Ігор Сікорський – конструктор літаків і вертольотів, які встановили немало світових рекордів. У 1918 році, рятуючись від більшовицького терору, він емігрував до США, де й отримав можливість реалізувати свій талант.

Світової слави заслужив кінорежисер Олександр Довженко. Його фільм «Земля» (1930) включено до почесного списку 12-ти кращих фільмів світу всіх часів і народів. 1945 року, коли Україна стала однією із засновників ООН, всесвітньо відомий американський актор і режисер Чарлі Чаплін на установчій конференції у Сан-Франциско виголосив: «Слов’янство поки що дало світові в кінематографі одного великого митця, мислителя і поета — Олександра Довженка».

Микола Бенардос винайшов електрозварювання. Згодом Євген Патон навчив не тільки зварюванню спеціальних сталей, але й навіть тканин живої органіки. Сьогодні ці винаходи успішно втілюються в усьому світі.

Українська земля дала світові ціле сузір’я нобелівських лауреатів. На жаль, через загрозу мученицької смерті у таборах ГУЛАГу майже всі вони ще дітьми були вивезені з України до Америки та Європи, де вони і отримали можливість реалізації своїх здібностей.

1908 рік – Ілля Мечніков, знаменитий бактеріолог зі Слобожанщини, удостоєний Нобелівської премії за дослідження з імунології.

1952 рік – Зельман Ваксман, уродженець міста Прилуки на Черкащині. Нобелівську премію, як вчений США, отримав у галузі медицини “за відкриття стрептоміцину – першого антибіотика, ефективного при лікуванні туберкульозу”.

1971 рік – Саймон Кузнець, уродженець Харкова. Удостоєний Нобелівської премії як американський вчений в галузі економіки “за емпірично обґрунтоване пояснення економічного росту, яке призвело до нового, більш глибокого розуміння як економічної і соціальної структур, так і процесу розвитку”.

1981 рік – Роальф Гофман, уродженець Золочева на Львівщині. Вчений вважається великим американським спеціалістом в галузі органічної і квантової хімії. Нобелівську премію отримав “за розробку теорії протікання хімічної реакції”.

1992 рік – Георгій Шарпак, народився на Рівненщині. Нобелівську премію отримав за розробку детектора елементарних часток.

Перший комп’ютер з’явився світові завдяки розробкам геніального українського математика Михайла Кравчука, академіка АН УРСР. Методи М. Кравчука використані в США, Японії та інших країнах при моделюванні кібернетичної техніки і створення перших комп'ютерів. А скільки ще міг подарувати світові талант академіка Кравчука, якби в березні 1942 року цього генія математики світового значення не було закатовано на Колимі в таборі ГУЛАГу?

У космос вивела людство ціла плеяда українців: Олександр Засядько, Микола Кибальчич, Валентин Глушко, Сергій Корольов. Теоретичні викладки українця Юрія Кондратюка розрахунку орбіти для польоту на Місяць знайшли своє застосування тільки в Америці. Чи вдалося йому уникнути репресій і фізичного знищення у полум’ї червоного терору московської імперії – невідомо.

Встановленням 1200 пам’ятників по всьому світові людство вшанувало пам*ять Тараса Григоровича Шевченка – духовного батька України. Більше монументів зведено тільки на честь Будди. Але з 47 літ земного життя 34 роки Шевченко - один з найвеличніших мистецьких геніїв людства відстраждав рекрутом і кріпаком у рабстві Московії.

Московські (потім – російські й радянські) царі, імператори, генеральні секретарі КПРС віками забороняли українську мову, навчання, книгодрукування. Жодна країна світу не зазнавала впродовж сторіч такого масштабного, спланованого на державному рівні нищівного удару по культурі й мові. Аби знищити осердя української культури, від початку XVIІ і до половини ХХ століття було видано більше 60-ти таких циркулярів.

Очевидно, що все це робилося з однією пекельною метою – зупинити цивілізаційну культурну місію українства, яке докладало до культурної скарбниці людства стільки корисного наукового та мистецького контенту.

Очевидно й те, що місія українства – це місія СЛУЖІННЯ, а не якоїсь обраності чи расової зверхності. Якщо через наших наймудріших людству і відкривалися потрібні цивілізації знання, то лиш для того, щоб послужити людству.

Але, незважаючи на всі намагання знищити українську культуру, світ зачарований мистецькими творіннями українців Франка, Гоголя, Репіна, Куїнджі, Айвазовського, Лесі Українки, Івана Марчука, Казимира Малевича…

Уся планета щороку вітає Народження Христа однією з найчарівніших пісень у світі “Carol of the Bells”, яку створив український композитор Микола Леонтович.  Його називали українським Бахом. Скільки він міг би ще написати на радість людству? Але в січні 1921року Миколу Леонтовича застрелив засланий з Москви терорист.

Абсолютна більшість сценарних шкіл у світі навчають своїх геніїв кінодраматургії на творах сина полтавського чиновника Антона Чехова. А світочі світового кінематографа своїм мистецтвом виховують суспільну мораль людства.. Згодом людина, керуючись цими моральними засадами, приймає рішення до позитивних вчинків. Так твори геніальних діячів світового мистецтва спрямовують суспільну свідомість. І в їхніх творах є зернина знань від синів української культури.

До формування теорії геліоцентричної побудови світу теж долучилася Україна. Болонським університетом, в якому навчався Коперник, керував тоді український астролог і філософ Юрій Дрогобич (Котермак), котрого називали українським Нострадамусом. Провідним задумом вчення цієї видатної особистості Середньовіччя був ідеал доброчесності – Бог, до якого людина може наблизитися завдяки самовдосконаленню. Так до просвітницької місії всього людства, покладеної на Болонський університет, приєдналася й українська наукова думка.

 Через кілька століть українець Володимир Вернадський висвітлив самовдосконалення як єдино можливий шлях розвитку людини. У вченні про біосферу та ноосферу він синтезував уявлення про світ, його єдність, передбачив перегляд базових понять науки про матерію та енергію, будову Всесвіту, простір та час, обґрунтував основні теоретичні положення ноосферної цивілізації, до якої людство має неодмінно вдосконалитися, «інакше не уникнути кінця світу».

«Загальновідомо, що найбільш значущі винаходи та мистецькі твори являються, здебільшого, їхнім авторам шляхом осяяння. Віряни називають це явище Натхненням Божим, матеріалісти – зв’язком з інформаційними сферами концентрованого знання. Але суть явищ однакова. Ці процеси стають можливими тільки за умови достатнього рівня духовності та інтелекту науковця чи митця. Нізвідки особистості з таким рівнем розвитку не виникають. Потрібні століття творчих напрацювань цілих поколінь, аби на їх вершині з’явився геній. Наукові та мистецькі звершення синів України стали можливими тому, що праукраїнський етнос, як доведено багатьма відомими науковцями, є одним з найдавніших у кількатисячолітній історії людства. А отже формував свою культуру і духовність чи не найдовше на планеті» (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni).

Численними висновками знаних індоєвропеїстів світу доводиться, що вірогідною батьківщиною індоєвропейської сім’ї народів є саме Праукраїна. Так стверджують Німець О. Шрадер, британці Д. Меллорі та Д. Ентоні, поляк Т. Сулемирський, литовка М. Гімбутас, болгарський мовознавець В. Георгієв, росіянин О. Трубачов та багато інших.

«Предки арійців жили у Подніпров’ї... Є всі підстави вважати, що «Рігведа» зародилася на берегах Дніпра.» – пише дослідник трипільської культури академік РАН Борис Рибаков.

«У Ведах немає згадки про банани, оливки, пальми, пустелі, мавп, верблюдів, жирафів, а є згадки про  лосів, рисей, оленів, ведмедів, вовків, бджіл. Тобто, про  весь той тваринний світ, що належить просторові на північ від Чорного моря», – зазначають англійські дослідники Вед Креґем Кларк та Стюарт Піґґот.

Артур Кемп у книзі «Біла раса: марш титанів», Дж. Гінкс та Л. Вуллі у книзі «Історія створення культури і проявлення науки», Ґеорг Біббі у книзі «Чотири тисячі років тому» подають карти розселення білої раси (аріїв): з Наддніпрянщини по всій Євразії.

Професор Сорбонни, археолог, історик Р. Гіршмен пише у своїй книзі «Іран»: «Материнською землею індоєвропейських народів є простори на північ від Чорного моря».

Такі ж висновки у своїй книзі «Історія і культура індійського народу» робить один з найвизначніших дослідників стародавнього світу, віце-президент Декка-університету М.Маюмдар: «Україна більш, ніж інші країни Європи та Азії, може претендувати бути землею аріїв».

«Я бачив пам’ятки аріїв і козаків біля Кременчука, а також у Переяславі... Можу сказати тепер: Україна є прабатьківщиною аріїв», – оповідає директор Інституту охорони національних пам’яток Індії Арвінд Аллок.

Тієї ж теорії дотримується у книзі мовознавець Аніта Діамонт: «У степах Східної Європи і започаткувалася більш ніж 5000 років тому індоєвропейська мова,».

 «Санскритська мова європейського походження. В Азії вона поширилася тому, що до Індії задовго перед народженням Христа прибули арії з України», – доводить у своєму дослідженні «Етнологія Європи» відомий дослідник санскриту Р. Латґем.

У санскриті – більше тисячі українських слів, вживаних і донині. Крім того, вивчення давньоукраїнської мови дозволило французу Ж. Шампольйону у 1822 році прочитати єгипетське письмо і відкрити культуру Стародавнього Єгипту. У 1975 р. болгарин-поліглот Джон Стойко розшифрував рукопис «Листи до ока Божого» – пам’ятку української мови VII-VI ст. до н.е. і на основі української мови розшифрував письмена етрусків.

В давнину санскрит вважали священною мовою Богів. У санскриті не дозволялося вживати лайливі слова. Порівняйте з мовною традицією українців: українська мова чи не єдина мова світу, в якій немає жодного інвективу. Що саме з Праукраїни прийшов санскрит на територію сучасної Індії, доводить, зокрема, Оскар Менгин, професор палеонтології Віденського університету, який ствержує, що «трипільська культура – це передусім українська культура». Австралійський професор Гордон Чайлд, який є одним з найбільших авторитетів у галузі давньої історії, називає людей трипільської культури «ukrainian villagers» (українські селяни). Подібно висловлювалися також і українські науковці Щербаківський, Пастернак, Хвойка, Грушевський та інші.

Президент Індії С. Радгакрішнан у своїй праці «Індійська філософія» підкреслив: «Оріяни принесли з собою визначені поняття і вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У «Ведах» обожнена чарівна природа Оріяни-Скитії-Руси-України. Її чотири пори року: Гима – зима, Весанта – весна, Літойя – літо, Шарада – осінь (від слова «шарудіти»), назви злаків, звірів, дерев засвідчують про велику і благословенну культуру цього народу». Звернімо увагу: народи Індії та України мають найбільше у світі (понад сто) національних музичних інструментів.

Англійський філолог та історик, професор Л.Веделл ще 100 літ тому обґрунтував спорідненість між шумерською і трипільською, тобто, давньоукраїнською мовами. Трохи раніше, в 1880 році, польський мовознавець М. Красуський, заявив: давньогрецька, єгипетська, римська мови походять від праукраїнської.

У Біблії знаходимо, що після всесвітнього Потопу нащадки Ноєві пішли у різних напрямах. Але факт загальновідомий: саме на території України сконцентровано надпотужне енергетичне ядро життєдайності Землі – третина чорнозему планети. Очевидно, що азійські гірські пустелі, які переважно складають ландшафт південніше Арарату, не мають таких першостей сприяння розвитку землеробства, яке вважається чи не найважливішим чинником успішного розвитку первісних цивілізацій. І численні археологічні дослідження підтверджують, що саме з Північної Припонтіади окреслився якщо не єдиний, то один з найбільш успішних напрямів розселення післяпотопних племен. 

Отже, Україна є імовірною колискою сучасної людської цивілізації, спадкоємицею найбільш потужного культурно-духовного інформаційно-енергетичного потенціалу, який сприяв прогресу людства на ключових етапах еволюції. Але цей потенціал був придушений століттями рабства в московській імперії. Однак його реалізація стала можливою в середовищі інших братніх народів. Тому – «ще не вмерли України ні слава, ні воля».

Її збереження – життєво важливе  для кожного з тих, хто не хоче загинути у полум’ї духовної та інтелектуальної деградації. Але чи отримає світ з України, з цього Богом Натхненного Джерела, настільки ж значущі для розвитку цивілізації скарби Знання та Духовності в майбутньому?

Адже московські загарбники намагаються не просто знищити Україну. Історичні факти свідчать, якщо їм це дозволити, вони заженуть усіх українських інтелектуалів до таборів смерті. А там: кого їхні садисти не закатують, того змусять служити своїм планам з посилення військової міці московської імперії. Саме це вони зробили з Сергієм Корольовим і його співробітниками. Після кількох років нелюдських тортур у сибірських таборах, цих в’язнів Москви змусили працювати у космічному конструкторському бюро. Там їхній інтелект, очолюваний покатованим чекістами рабом-науковцем Сергієм Корольовим, допоміг радянській імперії вивести в Космос перший пілотований космічний апарат, а згодом і розробити пекельну ракетну зброю, якою Кремль погрожував всьому людству. Отже, якщо московські людожери знову підкорять Україну, то це ще більше посилить загрозу всьому цивілізованому світові. Тому Україна потрібна не тільки українцям – Україна потрібна всьому людству.

Адже московські загарбники намагаються не просто знищити Україну. Історичні факти свідчать, якщо їм це дозволити, вони заженуть усіх українських інтелектуалів до таборів смерті. А там: кого їхні садисти не закатують, того змусять служити своїм планам з посилення військової міці московської імперії. Саме це вони зробили з Сергієм Корольовим і його співробітниками. Після кількох років нелюдських тортур у сибірських таборах, цих в’язнів Москви змусили працювати у космічному конструкторському бюро. Там їхній інтелект, очолюваний в’язнем-науковцем Сергієм Корольовим, допоміг радянській імперії вивести в Космос перший пілотований космічний апарат, а згодом і розробити пекельну ракетну зброю, якою Кремль і зараз погрожує всьому людству. Отже, якщо московські людожери знову підкорять Україну, то це ще більше посилить загрозу всьому цивілізованому світові. Тому Україна потрібна не тільки українцям – Україна потрібна всьому людству.

Очевидно, що з культурних цивілізаційних місій народів складається цивілізаційна місія землян. Знищення однієї з них завдасть шкоди всім землянам.

Щоб припинити позитивний вплив українства на прогрес людства та спрямувати його на службу своїм агресивним планам, щоб відірвати цивілізацію від коріння, яке міститься у благословенній землі України, її й намагається знищити антихристова орда з Росії. Адже людство пам’ятає, як імперія кремлівських безбожників упивалась кров’ю священиків, спалювала й грабувала храми, чавила  щонайменший прояв духовності, а коли стало очевидно, що знищити віру неможливо, – вдягла у ряси священства найпідступніших чекістів, котрі й зараз служать кривавому імператору. В тому є глобальний сенс одвічної сатанинської люті, з якою Московія нищила творчу інтелігенцію України.

Отже, не тільки українцям, а й усій світовій спільноті слід завважити, якщо маємо на меті зберегти прихильність Божу: ми всі повинні захистити від агресії Україну – матір сучасної цивілізації. Вище були наведені висновки найавторитетніших етнографів, (німців, англійців, індусів, росіян, болгар, австралійців, литовців) про те, що з Праукраїни найімовірніше розпочалося розселення індоєвропейських народів… Отже ми всі її діти.

З огляду на вище наведене, просимо Вас:

Зупиніть агресора! Він вбиває нашу матір. Найпотужніші на планеті країни взяли на себе зобов’язання захистити Україну, коли вона повірила їм і відмовилась від ядерної зброї. 

Ви маєте всі важелі, і фінансово-економічні, і силові, здатні припинити розв’язану Кремлем війну в короткий термін. Втрати ваших бізнесменів від припинення співпраці з агресором не зроблять їх жебраками, хіба що стануть платою за раніше проявлену недалекоглядність та нерозбірливість. Це набагато краще, ніж предстати на Вищому суді голою Душею – без грошей, але з кривавим тавром сприяння вбивству нашої матері.

Вище було доведено, Україна є одним з найяскравіших Світочів, через який людству надано бачення шляху до ноосферної цивілізації та всесвітньої єдності. В служінні людству  як джерела Натхнення і полягає її цивілізаційна місія. Вона СЛУЖИТЬ людству! У тому покладається на неї, як і на культуру інших народів, Творець Всесвіту. Цілком вірогідно, що епідемія, що радикально зупинила розвиток цивілізації, є попередженням про припинення існування людства, яке не відповідає морально-етичним засадам та меті існування Всесвіту. Адже космічна всеєдність не прийме цивілізацію, морально потавровану придушенням власної матері.

Знаний дослідник українства, німецький гуманіст-класик Йоганн Готтрід Гердер наприкінці XVIII століття  у своїй книзі  «Журнал моєї подорожі» писав про свої враження від України і її народу: «Україна стане новою Грецією. Чарівне голубе небо, благодатна родюча Земля народу, його поетична, музикальна душа колись прокинеться…» Але зараз вона потребує порятунку.

Допоможіть їй. Зупиніть катування нашої мами – України!  Адже ми всі – її діти.

 

Лауреат державних та міжнародних літературно-мистецьких премій:     Ігор Моісєєнко

 

 

To the President of the United States

TO THE CONGRESSMEN OF THE UNITED STATES OF AMERICA

Dear Sirs! On behalf of the Ukrainian army, public associations, creative and scientific intelligentsia of Ukraine, we express our sincere gratitude for the allied support you provide us in confronting Russia’s aggression against our state. We hope for your help in the future.

Both houses of Congress have reaffirmed their determination to increase sanctions against Russia if it does not stop its aggressive actions. But the prospect of an open Russian invasion of Ukraine remains highly plausible.

It is likely that the pandemic, which has radically suspended the development of our civilization, is a kind of warning about the possible extinction of mankind, because in addition to other negative consequences of its activities, we are also witnessing its unacceptably indifferent attitude to Russia's ongoing aggression around the globe, and this does not correspond to the ethical principles of the world community and the hopes which the Creator places upon the residents of the Earth.

Therefore, we ask you to consider the historical facts that confirm the importance of Ukraine in the past and in the further progress of mankind and take urgent and even more decisive measures to avoid its destruction.

Ukraine is your mother too!

Stop the antichrist empire!

A very brief list, given the historical period of only the last millennium, shows that Ukraine has made a significant contribution to the treasury of world science and culture, which ensured the progress of our civilization.

"Pacts and Constitutions of Rights and Freedoms of the Zaporozhian Army" by Pylyp Orlyk is a document considered to be the world's first Constitution which paved the way for a fair social order in the world.

A Ukrainian breeder V.M. Remeslo bred new high-yielding varieties of wheat which quantitatively and qualitatively improved the food production. Subsequently, his invention was used in Germany, the Czech Republic, Hungary and all around the world.

A well-known microbiologist and epidemiologist Volodymyr Khavkin created and tested on himself the world's first cholera (1892) and plague (1896) vaccines. Government of the United Kingdom provided for the activities of the scientist in India, where he stopped the infernal march of the "queen of diseases" (as the plague was referred to at the time). Wouldn't the humanity have perished in terrible torment if this one outstanding Ukrainian, together with the British, did not stop the "black death"?

Alexander Shumlyansky was the first person in the world to thoroughly study and describe the microscopic structure of kidneys as early as in 1782.

Alexander Bogomolets - a prominent endocrinologist who examined the problems of pathological physiology for the world medicine and put forward the concept of aging.

One of the most prominent European philosophers, Hryhoriy Skovoroda, is called the Ukrainian Socrates.

A prominent Ukrainian Ihor Sikorsky is a designer of airplanes and helicopters which have set many world records. In 1918, fleeing from the Bolshevik terror, he emigrated to the United States, where he was able to realize his talent.

A film director Alexander Dovzhenko gained worldwide fame. His film "Earth" (1930) is included in the honorary list of 12 best films of the world of all times. In 1945, when Ukraine became one of the founders of the United Nations, the world-renowned American actor and director Charlie Chaplin said at a founding conference in San Francisco: "The Slavic peoples have so far given the world one great artist, thinker and poet – Alexander Dovzhenko."

Mykola Benardos invented electric welding. Later, Eugene Paton taught not only how to weld special steels, but even tissues of living organisms. Today, these inventions are successfully implemented around the world. Ukrainian land has given the world many Nobel laureates. Unfortunately, due to the risk of dying in the Gulag camps, almost all of them were removed from Ukraine to America and Europe as children, where they were able to realize their potential.

1908 - Ilya Mechnikov, a famous bacteriologist from Slobozhanshchyna, was awarded the Nobel Prize for his research in immunology.

1952 - Zelman Waxman, a native of Pryluky in the Cherkasy region. As an American scientist, he received the Nobel Prize in Medicine for "discovering streptomycin, the first antibiotic effective in the treatment of tuberculosis."

1971 - Simon Kuznets, who was born in Kharkiv. He was awarded the Nobel Prize as an American scientist in the field of economics "for an empirically sound explanation of economic growth, which led to a new, deeper understanding of both economic and social structures and development processes."

1981 - Roalf Hoffman, a native of Zolochiv in the Lviv region. The scientist is considered to be a great American specialist in organic and quantum chemistry. He received the Nobel Prize "for the development of the theory of chemical reaction."

1992 - Georgy Sharpak, born in the Rivne region. He received the Nobel Prize for the development of a particle detector.

The first computer appeared in the world thanks to the development of the genius Ukrainian mathematician Mykhailo Kravchuk, an academician of the USSR Academy of Sciences. M. Kravchuk's methods were used in the USA, Japan and other countries in modelling cyber technology and creating the first computers. And how much more could the academician Kravchuk's talent have given to the world if in March 1942 this genius of mathematics of world importance had not been tortured in Kolyma in a Gulag camp?

Many Ukrainians brought humanity into space: Oleksandr Zasyadko, Mykola Kybalchych, Valentyn Glushko, Serhiy Korolyov. Theoretical calculations of the Ukrainian Yuri Kondratyuk for calculating the orbit for a flight to the moon have found application only in America. We do not know whether he managed to safe himself from repressions and physical liquidation by the Red Terror of the Moscow empire.

By erecting 1,200 monuments around the world, humanity has honored the memory of Taras Shevchenko, the spiritual father of Ukraine. More monuments have been created only in honor of the Buddha. But out of 47 years of his life, Shevchenko (one of the greatest artistic geniuses of mankind) spent 34 years suffering as a soldier and serf in the slavery of Muscovy.

Moscow (later – Russian and Soviet) tsars, emperors, general secretaries of the Communist Party for centuries banned the Ukrainian language, education, and printing industry. No country in the world has suffered such a large-scale, state-level devastating blow to its culture and language over the centuries. More than 60 bills were issued from the beginning of the 17th to the middle of the 20th century to destroy the heart of Ukrainian culture.

It is obvious that all this was done with one goal – to stop the civilizational cultural mission of Ukrainians, which contributed a large volume of scientific and artistic content to the cultural treasury of mankind.

It is also obvious that the mission of Ukrainians is a mission of SERVICE, not of elitism or racial supremacy. When our wisest men shared their knowledge with the civilization, it was done only to serve humanity.

Still, despite all attempts to destroy Ukrainian culture, the world is fascinated by the works of such Ukrainians as Franko, Gogol, Repin, Kuindzhi, Aivazovsky, Lesya Ukrainka, Ivan Marchuk, Kazimir Malevich…

The vast majority of screenwriting schools in the world teach their future film geniuses on the works of the son of a Poltavan official Anton Chekhov. After that, these stars of world cinema educate the social morality of mankind through their art... Later, those guided by these moral principles, make decisions to do positive actions. This is how the works of geniuses of world art direct the public consciousness. Moreover, their works carry a grain of knowledge from the sons of Ukrainian culture.

Ukraine also contributed to the formation of the theory of heliocentric construction of the world. The University of Bologna, where Copernicus studied, was then headed by the Ukrainian astrologist and philosopher Yuri Drohobych (Kotermak), who was called the Ukrainian Nostradamus. The central idea of the teachings of this prominent figure of the Middle Ages was the ideal of virtue – God, whom man can approach through self-improvement. Thus, Ukrainian scientific thought joined the educational mission of all mankind entrusted to the University of Bologna.

A few centuries later, Ukrainian Volodymyr Vernadsky highlighted the importance of self-improvement, considered as the only possible path of human development. In his research on the biosphere and noosphere, he synthesized the idea of the world, its unity, provided a revision of the basic concepts of science concerning matter and energy, the structure of the universe, space and time, and substantiated the basic theoretical principles of noosphere civilization, which humanity must improve, or “else the end of the world is unavoidable".

"It is well known that the most significant inventions and works of art are, for the most part, are manifested to their authors by enlightenment. Believers call this phenomenon the Inspiration of God, materialists – a connection with the information spheres of concentrated knowledge. However, the essence of this phenomena is the same. These processes become possible only with a sufficient level of spirituality and intelligence of a scientist or artist. Individuals with this level of development do not arise out of nowhere. It takes centuries of creative work for generations to create a genius. The scientific and artistic achievements of the sons of Ukraine became possible because the proto-Ukrainian ethnic group, as proved by many famous scholars, is one of the oldest in the millennial history of mankind. Consequently, it has been forming its culture and spirituality for perhaps the longest time on the planet."

(Ihor Moiseenko: Idea of Harmony. Ukrainian National idea, Kyiv, Dnipro, 2016 http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni). (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni).

Numerous conclusions of well-known Indo-Europeanists of the world prove that the probable homeland of the Indo-European family of nations is Proto-Ukraine. This is argued by the German scholar O. Schrader, the British scholars D. Mallory and D. Anthony, the Polish scholar T. Sulemyrsky, the Lithuanian scholar M. Gimbutas, the Bulgarian linguist V. Georgiev, the Russian scholar O. Trubachov and many others.

"The ancestors of the Aryans lived in the Dnieper basin... There is every reason to believe that the Rigveda originated on the banks of the Dnieper River," - writes a researcher of the Trypillia culture, academician of the Russian Academy of Sciences Boris Rybakov. "In the Vedas there is no mention of bananas, olives, palms, deserts, monkeys, camels, giraffes, but there are mentions of moose, lynx, deer, bears, wolves, and bees. That is, about all the wildlife that belongs to the space north of the Black Sea," - say English experts in the Vedas Graham Clark and Stuart Piggott.

Arthur Kemp in White Race: The March of the Titans, J. Hinks and L. Woolley in History of Culture and Science, and George Bibby in Four Thousand Years Ago present maps of migration of the white (Aryan) race: from the Dnieper basin throughout Eurasia.

Professor of the Sorbonne, archaeologist and historian R. Hirschman writes in his book Iran: "The motherland of Indo-European peoples is the area north of the Black Sea."

The same conclusions in his book The History and Culture of the Indian People is made by one of the most prominent researchers of the ancient world, Vice President of Dacca University R.C. Majumdar: "Ukraine more than other countries in Europe and Asia can claim to be an Aryan land."

"I saw the monuments of the Aryans and Cossacks near Kremenchuk, as well as in Pereiaslav ... I can say now: Ukraine is the birthplace of the Aryans," said Arvind Alok, director of the Institute for the Protection of National Monuments of India.

The same theory is followed in a book by linguist Anita Diamond: "In the steppes of Eastern Europe, more than 5,000 years ago, the Indo-European language originated."

"Sanskrit is of European origin. It spread in Asia because the Aryans from Ukraine came to India long before the birth of Christ," argues R. Latham, a well-known Sanskrit researcher, in his study The Ethnology of Europe.

There are more than a thousand Ukrainian words in Sanskrit that are still used today. In addition, knowledge of the ancient Ukrainian language allowed the French scholar J. Champollion in 1822 to read an Egyptian script and discover the culture of ancient Egypt. In 1975, the Bulgarian polyglot John Stoyko deciphered the manuscript "Letters to the Eye of God" - a monument of the Ukrainian language of the VII-VI centuries B.C., and on the basis of the Ukrainian language he deciphered writings of the Etruscans.

In ancient times, Sanskrit was considered to be a sacred language of the gods. It was not allowed to use abusive words in Sanskrit. This can be compared with the language tradition of Ukrainians: Ukrainian is almost the only language in the world in which there is no invective. Oscar Mengin, a professor of paleontology at the University of Vienna, argues that Sanskrit came to the territory of modern India from Proto-Ukraine. Australian professor Gordon Child, one of the greatest experts in the field of ancient history, calls the people of the Trypillia culture "Ukrainian villagers" (Ukrainian peasants). Ukrainian scientists Shcherbakovsky, Pasternak, Khvoyka, Hrushevsky and others also expressed similarl views.

The President of India S. Radhakrishnan in his work Indian Philosophy emphasized: "The Orians brought with them certain concepts and beliefs, which they continued to develop in India. In the "Vedas" the magical nature of Oriana-Scythia-Rus-Ukraine is adored. Its four seasons: Gima - winter, Vesanta - spring, Litoya - summer, Charada - autumn (from the word "sharuditi"), the names of grains, animals, trees testify to the great and blessed culture of these people." Note that the peoples of India and Ukraine have the largest number of national musical instruments in the world (over a hundred).

An English linguist and historian, Professor L. Wedell, 100 years ago substantiated the relationship between the Sumerian and the Trypillia, that is, the ancient Ukrainian languages. A little earlier, in 1880, a Polish linguist M. Krasusky stated that the Ancient Greek, Egyptian, and Roman languages are derived from proto-Ukrainian.

In the Bible we can find that after the Great Flood, Noah's descendants went in different directions. But the fact is well known: it is on the territory of Ukraine that the super powerful energy core of the Earth's vitality is concentrated – a third of the chernozem of the planet.

It is obvious that the Asian mountain deserts, which mainly make up the landscape south of Ararat, do not have such priorities to promote the development of agriculture, which is considered perhaps the most important factor in the successful development of primitive civilizations. And numerous archaeological studies confirm that it is from the Northern Pripontiada one of the most successful (if not the only) directions of settlement of the post-flood tribes was outlined.

Thus, Ukraine is the probable cradle of modern human civilization, the heir of the most powerful cultural and spiritual information and energy potential, which contributed to the progress of mankind at key stages of evolution. But this potential was suppressed by centuries of slavery in the Moscow Empire. However, its fulfilment became possible among other fraternal peoples. Therefore, "neither glory nor freedom has died in Ukraine yet."*

Preserving it is vital for anyone who does not want to perish in the flames of spiritual and intellectual degradation. But will the world receive from Ukraine, from this God-inspired Source, the treasures of Knowledge and Spirituality equally important for the development of civilization in the future?

It is obvious that the civilizational mission of the earthlings consists of the cultural civilizational missions of the peoples. The destruction of one of them will harm all earthlings.

In order to stop the positive influence on the progress of mankind, to tear civilization from its roots, which is contained in the blessed land of Ukraine, the antichrist horde from Russia is trying to destroy it. After all, humanity remembers how the empire of the Kremlin atheists drank the blood of priests, burned and looted temples, suppressed the slightest manifestation of spirituality, and when it became clear that the faith could not be destroyed – dressed in the priesthood of the most insidious Chekists who now serve the bloody emperor. This is the global meaning of the eternal satanic rage with which Muscovy destroyed the creative intelligentsia of Ukraine.

So, not only Ukrainians, but the whole world community should note that if we aim to preserve God's favor: we must all protect Ukraine (the mother of white civilization) from aggression. The above references to reputable ethnographers (Germans, English, Hindu, Russians, Bulgarians, Australians, Lithuanians) say that the resettlement of Indo-European peoples most likely began in Proto-Ukraine… So, we are all her children.

In view of the above, we ask you to:

Stop the aggressor! He is killing our mother. The most powerful countries on the planet pledged to defend Ukraine when it believed in them and renounced nuclear weapons.

You have all the levers, both financial and economic, and power, capable of ending the Kremlin's war in the short term. The loss of your businessmen from the termination of cooperation with the aggressor will not make them beggars, unless they become a payment for the short-sightedness and carelessness shown earlier. This is much better than appearing in the Supreme Court naked – without money, but with the bloody brand of helping to kill our mother.

It has been demonstrated above that Ukraine is one of the brightest beacons, through which humanity is given a vision of the path to noosphere civilization and world unity. Its civilizational mission is to serve humanity as a source of inspiration. It SERVES HUMANITY! The Creator of the Universe relies on it, as well as on the culture of other nations. It is likely that the epidemic that radically halted the development of civilization is a warning about the cessation of human existence, which does not meet the moral and ethical principles and purpose of the universe. After all, cosmic omnipresence will not accept a civilization morally branded by suppressing its own mother.

At the end of the 18th century, a well-known Ukrainian researcher and German classicist Johann Gottfrid Herder wrote about his impressions of Ukraine and its people in his book The Journal of My Journey: “Ukraine will become the new Greece. The charming blue sky, the fertile land of the people, its poetic, musical soul will wake up someday…” But now it needs to be saved.

Help her. Stop the torture of our mother - Ukraine!

After all, we are all her children.

 

1. Laureate of national and international literary and artistic awards: Igor Moiseenko Kremenchuk, Ukraine

* Words of the national anthem of Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Игорь Моисеенко

Лауреат государственной литературной премии имени Богдана Хмельницкого,член Национального союза писателей Украины

Поет и прозаик, журналист и кинодраматург Игорь Моисеенко родился в июле 1962 года в городе Кривой Рог. В 1990-х годах возглавлял Союз ветеранов Афганистана города Комсомольськ на Днепре. Срочную службу проходил в Афганистане (Джеллалабад), в батальоне погибшего Поэта-Героя „Аиста” (А. І. Стовби). Критики, отмечая стилистическое сходство стихотворений „Аиста” и Моисеенко, говорят о признаках наследования Игорем литературного Дара и Креста убитого войной талантливого Поэта. Результатом такой духовной связи двух литераторов стал чрезвычайно захватывающий и впечатляющий своим трагизмом роман „Сектор обстрела – «Аисты». За это произведение Игорю Моисеенко приcвоєно в 2010-му году звание лауреата литературной премии имени Богдана Хмельницкого

Новости сайта

RSS-материал
Ключевые слова