Відлуння Гіндукушу

Конкурс 1+1

Конкурс 1+1

На голосування залишилось два дні!
УВАГА, КОНКУРС! http://media.1plus1.ua/pitching/work/600/
Друзі, потрібні ваші голоси.
Для участі в конкурсі ідей серіалів на телеканалі 1+1 прийнято кіносценарій, здатний «опустити з небес» режисера «9-ї роти» Федю Бондарчука, повалити ідола рашистької пропаганди Микиту Михалкова, піднести славу захисників України і українського кінематографа до найвищих вершин і довести, що українці творять кіно найвищої проби. Це створений українською мовою кіносценарій письменника-«афганця», лауреата державних і міжнародних премій Ігоря Моісєєнка про вбитого кремлем у горнилі афганської війни талановитого українського поета "Аіста" (псевдо від рос. А.И.СТовба) і про Героїв сучасної битви за Україну “Сектор обстрілу - «АІСТи» http://media.1plus1.ua/pitching/work/600/
Через особливості конкурсу, наш сценарій знаходиться у другій сотні претендентів. А серед перших - ще тільки ідеї аматорів, не наповнені змістом, але які наштампували собі голосів, схоже що, гуртовим способом.
Тим часом, наш твір, вже закінченої форми (бери і знімай), визнаний кінокритиками кращим за все, що було на екрані про афганську війну, в тому числі кращий за "9-ту роту", до того ж і найвищого ступеню достовірності, бо виконаний очевидцем подій. Але незважаючи на високі міжнародні відзнаки цього твору, на доручення Президента України екранізувати, на протекції в Голівуді, через вічний брак коштів на культуру цей проект залишається нереалізованим і досі.
Свій голос ви можете віддати до 31травня на сайті конкурсу: http://media.1plus1.ua/pitching/work/600/
Ваш голос може виявится вирішальним.
Читайте синопсис Сектор обстрілу – “АІСТи” http://media.1plus1.ua/pitching/work/600/ і ви переконаєтеся, що він справді найкращий з усіх представлених на конкурсі, з яких, можливо, якщо вистачить наснаги і досвіду, напишуть сценарій невідомої якості. А в нас вже є готовий сценарій, визнаний фахівцями найкращим у жанрі.
Голосуймо за звитяжну славу захисників благословенної України!
Голосуймо за УКРАЇНСЬКЕ кіно!
Аби проголосувати, ви маєте увійти на сайт конкурсу через свій аккаунт і натиснути одну кнопку.
Голосуймо за Сектор обстрілу – “Аісти”!http://media.1plus1.ua/pitching/work/600/

Ігор Моісєєнко

Лауреат державних та міжнародних літературно-мистецьких премій. Поет, прозаїк, кіносценарист і журналіст, член Національної спілки письменників України. Народився у 1962роціу м.Кривий Ріг. Строкову службу проходив в Афганістані, у батальйоні загиблого Поета-героя «Аіста» (О. І. Стовби). Критики, відзначаючи стилістичну подібність віршів «Аіста» та Моісєєнка, вбачають ознаки наслідування Ігорем літературного Дару і Хреста вбитого війною талановитого Поета. Результатом такого духовного зв’язку двох літераторів стали надзвичайно вражаючі своїм трагізмом вірші; кіносценарії, визнані кращими за все, що було на екрані про афганську війну, і неймовірно захоплюючий роман, який визнавався кращим антивоєнним твором в СНД, за який автору в 2010 році присвоєно звання першого лауреата літературно-мистецької премії імені Богдана Хмельницького. В 2015 році, за плідну літературну та громадську діяльність у справі побудови суспільства життєдайної духовності та моралі, - звання лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені М.В.Гоголя «Тріумф».

Автору випало у палаючому пеклі Афганістану, нав’язаному українцям кремлівськими бонзами, пройти по межі, що розділяє життя і смерть. Але всупереч тяжким фізичним і душевним травмам колишній воїн став справжнім українським патріотом і виносив у своєму серці філософську доктрину, яка вперше сформулювала і емпірично обґрунтувала дієву Українську національну Ідею. Ігор Моісєєнко не просто розробив концепцію стратегічного розвитку української нації, але й вказав конкретні віхи на шляху її реалізації та очікувану уже в недалекому майбутньому віддачу в усіх сферах суспільного життя нашого народу. Автор «Ідеї гармонії…» пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив. Вочевидь ця книга постає найважливішим твором, на який надихає Господь одного з найобдарованіших літераторів України. 

Новости сайта

Syndicate content
Ключевые слова