Відлуння Гіндукушу

ЗУПИНІТЬ АГРЕСОРА!

ЗУПИНІТЬ АГРЕСОРА!

 

 

Шановне товариство!

Впевнений, більшість з нас шукає способи докласти власних зусиль, аби припинити експансію путінської Росії. В кожному місті України присутні й діють творчі спілки та наукові об’єднання. Тож зберіться, проведіть обговорення, редагуйте, ріжте на шматки, доповнюйте та відправляйте адресатам, яких згадаєте, – хоч колективне, а хоч і особисте звернення.

Кожен з митців має свою аудиторію. Віднесіть цього листа до неї, віддайте на підпис педагогам та школярам, покладіть у бібліотеках, у закладах культури, залучіть управління культури та освіти. Адже сама тільки теза про цивілізаційну місію України, а це головна теза української національної Ідеї (УНІ), здатна об’єднати українців спільною метою.

Очевидно, що якби в українського народу ці знання були, то українство стало б настільки монолітно згуртованим, що ніякі «руськомірські» ідеї з регенерації будь-якої імперії не змогли би проникнути у душі мільйонів людей. А імператор Московії тисячу разів би подумав, перш ніж сунути на Україну свої танки.

Водночас маємо пам’ятати, як проженемо агресора, величезну частину населення України, отруєну ідеями «руського міра», слід буде «лікувати». І ця «хвороба» вже розсипалася по всій країні. УНІ, якщо її філософську концепцію утвердити для вивчення у навчальних програмах, зрине дієвими ліками від тієї отрути. Бо в ній представлена набагато привабливіша цивілізаційна Місія, Мрія і Мета буття українства ніж ковбаса за 2.20: Україна – духовний та інтелектуальний лідер цивілізації. Отже, пропоновані заходи здатні ефективно протистояти експансії «руського миру», посилити обороноздатність країни та зменшити потоки крові кращих синів України.

Знаний дослідник українства, німецький гуманіст-класик Йоганн Готтрід Гердер наприкінці XVIII століття  у своїй книзі  «Журнал моєї подорожі» писав про свої враження від України і її народу: «Україна стане новою Грецією. Чарівне голубе небо, благодатна родюча Земля народу, його поетична, музикальна душа колись прокинеться…» Тож пробуджуймося! Кожен з нас має спрямувати енергію творчої особистості на досягнення спільної нашої мети – порятунку України.

Тож прошу – долучайтеся…

 Сподіваючись на співпрацю, Ігор Моісєєнко

 

Президенту Сполучних Штатів Америки

Дональду Трампу

 

Копії: Лауреатам нобелівської премії

Прем’єр-міністру Об’єднаного

Королівства Великої Британії та

Північної Ірландії

Терезі Мей

 

Канцлеру

Федеративної Республіки Німеччина

Ангелі Меркель

 

лауреата міжнародних та державних   

літературно-мистецьких премій України

Ігоря Моісєєнка

 

Адреса для листування:

 

 

Прошу Вас розглянути та врахувати нижче наведені історичні факти, які підтверджують ключову роль у минулому і значення України у процесах подальшого розвитку людської цивілізації та вжити заходів з метою припинення її нищення.

Дуже стислий перелік, з огляду на історичний відрізок тільки останнього тисячоліття, свідчить, що Україна доклала унікально вагомий внесок у скарбницю світової науки й культури, які рухали цивілізацію шляхом прогресу.

Так, український селекціонер В.М.Ремесло вивів нові сорти пшениці, що кількісно і якісно покращило можливості харчування людства. Чи могло би людство прогодувати себе без того?

Українські медики неодноразово, без перебільшення, рятували світ від смертельних епідемій.

Відомий мікробіолог та епідеміолог Володимир Хавкін створив і випробував на собі першу в світі протихолерну (1892) та (1896) протичумну вакцини. Чи не загинуло би людство страшних муках, якби цей видатний українець не зупинив «чорну смерть»?

Україна дала світові Олександра Палладіна, одного з основоположників функціональної біохімії головного мозку.

Олександр Шумлянський перший у світі ще в 1782 році найдосконаліше дослідив та описав особливості мікроскопічної будови нирок.

Олександр Богомолець – видатний ендокринолог, котрий відкрив світовій медицині проблеми патологічної фізіології та висунув концепцію старіння.

«Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика – документ, який вважають першою в світі Конституцією, відкрив світові шлях до справедливого соціального устрою.

Київська княжна – королева Франції Анна Ярославна - ще в XI-му столітті спрямовувала Європу до культурного й освітнього відродження.

Українці Кропивницький, Карпенко-Карий, Садовський, Саксаганський, Заньковецька продемонстрували світові еталонні взірці мистецтва драматургії.

Українським Сократом називають одного з найвидатніших європейських філософів Григорія Сковороду.

Видатний українець, який змінив хід історії, Ігор Сікорський – конструктор літаків і вертольотів, які встановили кілька світових рекордів.

Світової слави заслужив кінорежисер Олександр Довженко. Геніальний «метод Довженка» вважається найвагомішим, історичним кроком у розвитку кінодраматургії. Його фільм «Земля» (1930) включено до почесного списку 12-ти кращих фільмів світу всіх часів і народів.

Микола Бенардос винайшов електрозварювання. Згодом Євген Патон навчив світ не тільки зварюванню спеціальних сталей, але й навіть тканин живої органіки.

Сучасна наука доводить, що саме геомагнітні обриси земної кори формують світогляд етносу та його культуру. Саме земля, її резонансні з Сонцем та Місяцем вібрації, сприяють появі геніїв. І українська земля дала світові ціле їх сузір’я:

1908 рік – Ілля Мечніков, знаменитий бактеріолог зі Слобожанщини, удостоєний Нобелівської премії за дослідження з імунології.

1952 рік – Зельман Ваксман, уродженець міста Прилуки на Черкащині. Нобелівську премію як вчений США отримав в галузі медицини “за відкриття стрептоміцину – першого антибіотика, ефективного при лікуванні туберкульозу”.

1966 рік – Шмуель Агнон, уродженець Тернопільської області – Нобелівська премія в галузі літератури.

1971 рік – Саймон Кузнець, уродженець Харкова. Удостоєний Нобелівської премії як американський вчений в галузі економіки “за емпірично обгрунтоване пояснення економічного росту, яке призвело до нового, більш глибокого розуміння як економічної і соціальної структур, так і процесу розвитку”.

1981 рік – Роальф Гофман, уродженець Золочева на Львівщині. Вчений вважається великим американським спеціалістом в галузі органічної і квантової хімії. Нобелівську премію отримав “за розробку теорії протікання хімічної реакції”.

1992 рік – Георгій Шарпак, народився на Рівненщині. Нобелівську премію отримав за розробку детектора елементарних часток.

Майже всі вони ще дітьми були вивезені з України через загрозу мученицької смерті у таборах ГУЛАГу.

Перший комп’ютер з’явився світові завдяки розробкам геніального українського математика Михайла Кравчука, академіка АН УРСР. Він же навчав Архипа Люльку, Сергія Корольова та Володимира Челомея – конструкторів перших космічних кораблів. Методи М.Кравчука використані в США, Японії та інших країнах при моделюванні кібернетичної техніки і першого у світі комп'ютера. А скільки ще міг дарувати світові талант академіка Кравчука, якби в березні 1942 року українського генія математики не було закатовано на Колимі в таборі ГУЛАГу?

У космос вивела людство ціла плеяда українців: Олександр Засядько, Микола Кибальчич, Валентин Глушко, Сергій Корольов. Більшість з них були в’язнями покатовані у кремлівських тортурнях? Завдяки розробкам українця Юрія Кондратюка NASA здійснила політ на Місяць. Але й він був репресований московською імперією.

Встановленням 1200 пам’ятників по всьому світові людство шанує Тараса Григоровича Шевченка – духовного батька України. Більше монументів зведено тільки на честь Будди, котрому вже 6 тисяч років вклоняються. Але з 47 літ земного життя 34 роки один з найвеличніших мистецьких геніїв людства відстраждав рекрутом і кріпаком у рабстві Московії.

За тисячоліття розвитку українська мова набула такої довершеності, що в 1934 році на конкурсі краси мов у Парижі визнана другою в світі за мелодійністю й третьою за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та структура речень. У 2015 році центр новин ООН повідомив, що Центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав кращим у світі гімн України.

Московські (потім – російські й радянські) царі, імператори, генерельні секретарі КПРС віками забороняли українську мову, навчання, книгодрукування. Жодна країна світу не зазнавала впродовж сторіч такого масштабного, спланованого на державному рівні нищівного удару по культурі й мові. Саме аби знищити основу українського етносу, від початку XVIІ і до половини ХХ століття було видано більше 60-ти таких циркулярів.

Але світ зачарований мистецькими творіннями українців Франка, Гоголя, Репіна, Куїнджі, Айвазовського, Лесі Українки, Івана Марчука, Казимира Малевича…

Абсолютна більшість сценарних шкіл у світі навчають своїх геніїв драматургії, котрі потім творять шедеври кінематографу, якими формують світову культуру і свідомість, а отже і вектори розвитку цивілізації, на творах сина полтавського чиновника Антона Чехова з колись українського Таганрога.

Навіть до формування теорії геліоцентричної побудови світу долучилася Україна. Болонським університетом, в якому навчався Коперник, керував український астролог і філософ Юрій Дрогобич (Котермак), котрого називали українським Нострадамусом. Провідним задумом вчення цієї видатної особистості наукового світу Середньовіччя був ідеал доброчесності – Бог, до якого людина може наблизитися завдяки самовдосконаленню.

За кілька століть перший президент Академії наук України Володимир Вернадський висвітлив цей процес як мету буття людства. Як єдино можливий шлях розвитку, який "неминуче повинен статися, інакше не уникнути кінця світу". В.Вернадський не просто створив нові науки, що у ХХ столітті було унікальним явищем, – він сприяв формуванню нового світогляду, нового погляду на світ загалом. У вченні про біосферу та ноосферу він синтезував уявлення про світ, його єдність, передбачив перегляд базових понять науки про матерію та енергію, будову Всесвіту, простір та час, обґрунтував основні теоретичні положення ноосферної цивілізації.

«Загальновідомо, що найбільш значущі винаходи та мистецькі твори являються, здебільшого, їхнім авторам шляхом осяяння. Віряни називають це явище Натхненням Божим, матеріалісти – зв’язком тонкими енергіями з інформаційними сферами концентрованого знання. Але суть явищ однакова. Ці процеси стають можливими тільки за умови достатнього рівня духовності та інтелекту науковця чи митця. Нізвідки особистості з таким рівнем розвитку не виникають. Потрібні століття творчих напрацювань цілих поколінь, аби на їх вершині з’явився геній. Наукові та мистецькі звершення синів України стали можливими тому, що пра-український етнос, як доведено всесвітньо відомими науковцями з усіх кінців світу, є найдавнішим у післяпотопній історії людства. А отже формував свою культуру найдовше на планеті» (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni).

Не суперечливо, достеменно доведено численними висновками знаних дослідників-етнографів – батьківщиною індоєвропейської сім’ї народів є саме ПраУкраїна. Саме такого висновку дійшло багато провідних індоєвропеїстів світу: німець О. Шрадер, британці Д. Меллорі та Д. Ентоні, поляк Т. Сулемирський, литовка М. Гімбутас, болгарський мовознавець В. Георгієв, росіянин О. Трубачов та багато інших.

«Предки арійців жили у Подніпров’ї... Є всі підстави вважати, що «Рігведа» зародилася на берегах Дніпра. Мій заклик до українців: займіться вивченням санскриту… – і відновіть зв’язок часів...» – пише у своєму відгуку на співпрацю із знаним українським істориком Юрієм Шиловим дослідник трипільської культури академік РАН Борис Рибаков.

«У Ведах немає згадки про банани, оливки, пальми, пустелі, мавп, верблюдів, жирафів, а є згадки про ос, лососів, рисей, оленів, ведмедів, вовків, бджіл. Тобто, про  весь той світ, що належить просторові на захід від Уралу і на північ від Чорного моря», – зазначають англійські дослідники Вед Креґем Кларк та Стюарт Піґґот.

Артур Кемп у книзі «Біла раса: марш титанів», Дж. Гінкс та Л. Вуллі у книзі «Історія створення культури і проявлення науки», Ґеорг Біббі у книзі «Чотири тисячі років тому» подають карти розселення білої раси (аріїв): з Наддніпрянщини по всій Євразії.

Професор Сорбонни, археолог, історик Р. Гіршмен пише у своїй книзі «Іран»: «Материнською землею індо-європейських народів є простори на північ від Чорного моря».

Такі ж висновки у своїй книзі «Історія і культура індійського народу» робить один з найвизначніших дослідників стародавнього світу віце-президент Декка-університету М.Маюмдар: «Україна більш, ніж інші країни Європи та Азії, може претендувати бути землею аріїв».

«Я бачив пам’ятки аріїв і козаків біля Кременчука, а також у Переяславі... Можу сказати тепер: Україна є прабатьківщиною аріїв», – оповідає директор Інституту охорони національних пам’яток Індії Арвінд Аллок.

Тієї ж теорії дотримується у книзі мовознавець Аніта Діамонт: «У степах Східної Європи і започаткувалася більш ніж 5000 років тому індоєвропейська мова, її діалекти роз’єдналися на мови, які поширили багато народів світу».

 «Санскритська мова європейського походження. В Азії вона поширилася тому, що до Індії задовго перед народженням Христа прибули арії з України», – доводить у своєму дослідженні «Етнологія Європи» відомий дослідник санскриту Р. Латґем.

У санскриті – більше тисячі українських слів, вживаних і донині. Крім того, вивчення давньоукраїнської мови дозволило французу Ж. Шампольйону у 1822 році прочитати єгипетське письмо і відкрити культуру Стародавнього Єгипту. У 1975 р. болгарин-поліглот Джон Стойко розшифрував рукопис «Листи до ока Божого» – пам’ятку української мови VII-VI ст. до н.е. і на основі української мови розшифрував письмена етрусків.

Особливо цінною є найбільш характерна риса санскриту: священність. Санскрит – це мова Богів. У жодному випадку не дозволялося вживати лайливі слова у санскриті. Порівняйте з мовною традицією українців: українська мова чи не єдина мова світу, в якій немає жодного інвективу. З давніх-давен в Україні засуджували лайку, а хто вживав погані слова, відразу підлягав осуду.

Що саме з ПраУкраїни прийшов санскрит на територію сучасної Індії, доводить, зокрема, Оскар Менгин, професор палеонтології Віденського університету, який ствержує, що «трипільська культура – це передусім українська культура». Австралійський професор Гордон Чайлд, який є одним з найбільших авторитетів у галузі давньої історії, називає людей трипільської культури «ukrainian villagers» (українські селяни). Подібно висловлювалися також і українські науковці Щербаківський, Пастернак, Хвойка, Грушевський та інші.

Президент Індії С. Радгакрішнан у своїй праці «Індійська філософія» підкреслив: «Оріяни принесли з собою визначені поняття і вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У «Ведах» обожнена чарівна природа Оріяни-Скитії-Руси-України. Її чотири пори року: Гима – зима, Весанта – весна, Літойя – літо, Шарада – осінь (від слова «шарудіти»), назви злаків, звірів, дерев засвідчують про велику і благословенну культуру цього народу». Звернімо увагу, народи Індії та України мають найбільше (понад сто) національних музичних інструментів у світі.

Англійський філолог та історик професор Л.Веделл ще 100 літ тому обґрунтував спорідненість між шумерською і трипільською, тобто, давньоукраїнською мовами. Трохи раніше, в 1880 році, польський мовознавець М. Красуський, заявив: давньогрецька, єгипетська, римська мови походять від праукраїнської.

Але найавторитетнішим для всього світу є твердження, взяте з Біблії.

«І зупинився ковчег сьомого місяця, сімнадцятого дня місяця, на горах Араратських». (Буття 8:4)

Факт загальновідомий: саме на території України сконцентровано надпотужне енергетичне ядро життєдайності Землі – третина чорнозему планети. Очевидно, що азійські гірські пустелі, які переважно складають ландшафт південніше Арарату, не мають таких першостей сприяння розвитку землеробства, яке вважається чи не найважливішим чинником успішного розвитку цивілізації. І численні археологічні дослідження підтверджують, що саме з Північної Припонтіади окреслився як не єдиний, то один з найбільш успішних прогресивних напрямів розселення післяпотопних династій. 

Отже, Україна і є колискою сучасної людської цивілізації, спадкоємцем найбільш потужного культурно-духовного інформаційно-енергетичного потенціалу людства, який сприяв його прогресу на ключових етапах існування. Її збереження – життєво важливе  для кожного з тих, хто не хоче загинути у полум’ї духовної та інтелектуальної деградації.

Але чи отримає світ з України, зі своєї Богом Натхненної скарбниці, де втілюються настільки натхненного інтелекту й чутливості до прекрасного Душі, такі дари в майбутньому? Саме аби припинити позитивний вплив на прогрес людства, відірвати цивілізацію від коріння, яке міститься у благословенній землі України, її й намагається знищити антихристова орда з Московії. Адже людство не може не пам’ятати, як імперія кремлівських безбожників упивалась кров’ю священиків, спалювала й грабувала храми, чавила усякий щонайменший прояв духовності, а коли стало очевидно, що знищити віру неможливо, – вдягла у ряси священства найпідступніших чекістів, котрі й зараз служать кривавому імператору. В тому глобальний сенс одвічної сатанинської люті з якою Московія нищила творчу інтелігенцію України.

Звернімо увагу, Арменія, звідки пішли навсібіч Ноєві нащадки – Московією вже окупована, Грузія атакована й принижена проросійським урядом, Кубань від України відірвана ще за часів Радянської імперії. Єдине, що залишилось зруйнувати московській експансії на шляху цивілізації Аріїв – це Україна.

Отже, не тільки українцям, а й усій світовій спільноті слід зважати, якщо маємо на меті зберегти прихильність Божу: ми повинні захистити від агресії Україну – матір людської цивілізації. Адже ви теж її діти.

З огляду на вище наведене просимо Вас:

1. Зупиніть агресора! Він вбиває нашу матір. Найпотужніші на планеті країни взяли на себе зобов’язання захистити Україну, коли вона повірила їм і відмовилась від ядерної зброї. 

Ви маєте всі важелі, і фінансово-економічні, і силові, здатні припинити розв’язану Кремлем війну в короткий термін. Втрати ваших бізнесменів від припинення співпраці з агресором не зроблять їх жебраками, але стануть платою за недалекоглядність та нерозбірливість. Це набагато вигідніше, ніж предстати на Вищому суді голою Душею – без грошей, але з кривавим тавром сприяння вбивству власної матері.

2. Вилікуйте Україну! Ви маєте усі важелі, щоби припинити її розкрадання. Не спостерігати, як Україна гине під тягарем кредитів, а встановити дієвий контроль за витратами наданих коштів.

Її економіка хвора на корупцію. Завдяки вашому впливу вперше за 27 років незалежності створені дієві антикорупційні інститути – НАБУ, НАЗК, ГБР, а незабаром і Антикорупційний Суд. Вся прогресивна інтелігенція України сподівається на те, що цей вплив не припинятиметься.

Зупиніть придушення України кредитами! Виконайте свої зобов’язання за мільярди, зекономлені на витратах на оборону від зброї, що віддала Україна, повіривши підписантам Будапештського меморандуму. Матір не душать – матір лікують, аби врятувати.

4. Допоможіть їй відродитися з руїни як люблячі її діти. Вона віддячить людству новими науковими звершеннями та мистецькими шедеврами і виведе нас усіх до ноосферної цивілізації шляхом, висвітленим Президентом академії наук України академіком Вернадським.

Адже його енциклопедична праця «Біосфера і ноосфера» дала «симфонію наукового Духу» – вчення про біосферу і ноосферу як прояви космічної всеєдності, як шлях до всесвітнього братерства.

Вище було доведено, Україна і є саме тим джерелом, через яке людству надано знання шляху до ноосферної цивілізації та всесвітньої єдності. В тому і полягає її цивілізаційна місія. У тому покладається на неї Творець Всесвіту. Але космічна всеєдність не прийме до себе цивілізацію морально потавровану придушенням власної матері. Адже ми всі – її діти

Допоможіть їй. Зупиніть катування нашої мами – України!  

 

Сподіваючись на співпрацю:                                                                       Ігор Моісєєнко

 

 

 

Лист відкритий для редагування та доповнень за єдиної умови – незмінним має залишатися наступний абзац:

«Загальновідомо, що найбільш значущі винаходи та мистецькі твори являються, здебільшого, їхнім авторам шляхом осяяння. Віряни називають це явище Натхненням Божим, матеріалісти – зв’язком тонкими енергіями з інформаційними сферами концентрованого знання. Але суть явищ однакова. Ці процеси стають можливими тільки за умови достатнього рівня духовності та інтелекту науковця чи митця. Нізвідки особистості з таким рівнем розвитку не виникають. Потрібні століття творчих напрацювань цілих поколінь, аби на їх вершині з’явився геній. Наукові та мистецькі звершення синів України стали можливими тому, що пра-український етнос, як доведено всесвітньо відомими науковцями з усіх кінців світу, є найдавнішим у післяпотопній історії людства. А отже формував свою культуру найдовше на планеті» (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni) .

 

 

Ігор Моісєєнко

Лауреат державних та міжнародних літературно-мистецьких премій. Поет, прозаїк, кіносценарист і журналіст, член Національної спілки письменників України. Народився у 1962роціу м.Кривий Ріг. Строкову службу проходив в Афганістані, у батальйоні загиблого Поета-героя «Аіста» (О. І. Стовби). Критики, відзначаючи стилістичну подібність віршів «Аіста» та Моісєєнка, вбачають ознаки наслідування Ігорем літературного Дару і Хреста вбитого війною талановитого Поета. Результатом такого духовного зв’язку двох літераторів стали надзвичайно вражаючі своїм трагізмом вірші; кіносценарії, визнані кращими за все, що було на екрані про афганську війну, і неймовірно захоплюючий роман, який визнавався кращим антивоєнним твором в СНД, за який автору в 2010 році присвоєно звання першого лауреата літературно-мистецької премії імені Богдана Хмельницького. В 2015 році, за плідну літературну та громадську діяльність у справі побудови суспільства життєдайної духовності та моралі, - звання лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені М.В.Гоголя «Тріумф».

Автору випало у палаючому пеклі Афганістану, нав’язаному українцям кремлівськими бонзами, пройти по межі, що розділяє життя і смерть. Але всупереч тяжким фізичним і душевним травмам колишній воїн став справжнім українським патріотом і виносив у своєму серці філософську доктрину, яка вперше сформулювала і емпірично обґрунтувала дієву Українську національну Ідею. Ігор Моісєєнко не просто розробив концепцію стратегічного розвитку української нації, але й вказав конкретні віхи на шляху її реалізації та очікувану уже в недалекому майбутньому віддачу в усіх сферах суспільного життя нашого народу. Автор «Ідеї гармонії…» пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив. Вочевидь ця книга постає найважливішим твором, на який надихає Господь одного з найобдарованіших літераторів України. 

Новости сайта

Syndicate content
Ключевые слова