Відлуння Гіндукушу

УКРАЇНА ВАША МАТИ! ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!

УКРАЇНА ВАША МАТИ! ЗУПИНІТЬ АНТИХРИСТОВУ ІМПЕРІЮ!


 

 

Прошу розглянути історичні факти, які підтверджують ключову роль у минулому і значення України у процесах подальшого розвитку людської цивілізації, та вжити заходів з метою припинення її нищення. Цілком вірогідно, що епідемія, яка радикально зупинила розвиток цивілізації, є одним із заходів до припинення існування людства, оскільки на додаток до інших  негативних наслідків діяльності постає і його байдужість до агресії проти України, що не відповідає морально-етичним засадам всесвітньої спільноти і сподіванням, у яких Творець покладається на землян.

До Громадських творчих та наукових об’єднань, 

національної спілки письменників України,

національної спілки журналістів України

До редакцій ЗМІ
Прошу Вас ініціювати обговорення в осередках творчих та наукових об’єднань та подальше поширення відкритого звернення, що наводиться, та забезпечити його інформаційну підтримку через ЗМІ, заради зміцнення національної єдності українства та посилення міжнародної підтримки України у її протистоянні зовнішній агресії Росії.

 Шановне товариство!

В кожному місті України присутні й діють творчі спілки та наукові об’єднання. Пропоную вам долучитися до відкритого до редагування звернення, адресованого найбільш впливовим керманичам планети. Якщо ви шукаєте способи докласти власних зусиль, аби припинити експансію путінської Росії, зберіться, проведіть обговорення, редагуйте, ріжте на шматки, доповнюйте та відправляйте адресатам, яких згадаєте, – хоч колективного, а хоч і особистого листа за наданим зразком.

Кожен з митців чи науковців має свою аудиторію. Віднесіть цього листа до неї, віддайте на підпис педагогам та школярам, покладіть у бібліотеках, у закладах культури, залучіть управління культури та освіти, профільні комітети депутатів… Адже сама тільки теза про цивілізаційну місію України, як головна теза української національної Ідеї (УНІ), здатна об’єднати українців спільною метою.

Очевидно, що якби в українського народу ці знання були, то українство стало б настільки монолітно згуртованим, що ніякі «руськомірські» ідеї з регенерації будь-якої імперії не змогли би проникнути у душі мільйонів людей. А імператор Московії тисячу разів би подумав, перш ніж сунути на Україну свої танки.

Водночас маємо пам’ятати, як проженемо агресора, величезну частину населення України, отруєну ідеями «руського міра», слід буде «лікувати». І ця «хвороба» вже розсипалася по всій країні. УНІ, якщо її філософську концепцію утвердити для вивчення у навчальних програмах, зрине дієвими ліками від тієї отрути. Очевидно, що ідея «руського миру» пропонує українству відродження влади гулагів та голодоморів. Українська ж національна Ідея  презентує набагато привабливішу цивілізаційну Місію, Мрію і Мету буття українства: Україна – духовне та інтелектуальне джерело натхнення людства у його шляху до Гармонії Всесвіту. Отже, тільки обговорення пропонованого звернення у громадських об’єднаннях може підвищити здатність українства протистояти експансії ідеології «руського миру», посилити обороноздатність країни та зменшити потоки крові кращих синів України.

Тож пробуджуймося! Кожен з нас має спрямувати енергію творчої особистості на досягнення спільної нашої мети – порятунку України.

Тож прошу – долучайтеся… 

 З повагою, лауреат міжнародних та державних 

літературно-мистецьких премій                                                                        Ігор Моісєєнко

 

                                                                                      Лауреатам нобелівської премії

Копії:  Керівникам «Великої сімки»...

Прошу Вас розглянути історичні факти, які підтверджують ключову роль у минулому і значення України у процесах подальшого розвитку людської цивілізації, та вжити заходів з метою припинення її нищення. Цілком вірогідно, що епідемія, яка радикально зупинила розвиток цивілізації, є одним із заходів до припинення існування людства, оскільки на додаток до інших  негативних наслідків діяльності постає і його байдужість до агресії проти України, що не відповідає морально-етичним засадам всесвітньої спільноти і сподіванням, у яких Творець покладається на землян.

Дуже стислий перелік, з огляду на історичний відрізок тільки останнього тисячоліття, свідчить, що Україна доклала унікально вагомий внесок у скарбницю світової науки й культури, які рухали цивілізацію шляхом прогресу.

Так, український селекціонер В.М.Ремесло вивів нові сорти пшениці, що кількісно і якісно покращило можливості харчування людства. Чи могло би людство прогодувати себе без того?

Українські медики неодноразово, без перебільшення, рятували світ від смертельних епідемій.

Відомий мікробіолог та епідеміолог Володимир Хавкін створив і випробував на собі першу в світі протихолерну (1892) та (1896) протичумну вакцини. Чи не загинуло би людство страшних муках, якби цей видатний українець не зупинив «чорну смерть»?

Україна дала світові Олександра Палладіна, одного з основоположників функціональної біохімії головного мозку.

Олександр Шумлянський перший у світі ще в 1782 році найдосконаліше дослідив та описав особливості мікроскопічної будови нирок.

Олександр Богомолець – видатний ендокринолог, котрий відкрив світовій медицині проблеми патологічної фізіології та висунув концепцію старіння.

«Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика – документ, який вважають першою в світі Конституцією, відкрив світові шлях до справедливого соціального устрою.

Київська княжна – королева Франції Анна Ярославна - ще в XI-му столітті спрямовувала Європу до культурного й освітнього відродження.

Українці Кропивницький, Карпенко-Карий, Садовський, Саксаганський, Заньковецька продемонстрували світові еталонні взірці мистецтва драматургії.

Українським Сократом називають одного з найвидатніших європейських філософів Григорія Сковороду.

Видатний українець, який змінив хід історії, Ігор Сікорський – конструктор літаків і вертольотів, які встановили кілька світових рекордів.

Світової слави заслужив кінорежисер Олександр Довженко. Геніальний «метод Довженка» вважається найвагомішим, історичним кроком у розвитку кінодраматургії. Його фільм «Земля» (1930) включено до почесного списку 12-ти кращих фільмів світу всіх часів і народів.

Микола Бенардос винайшов електрозварювання. Згодом Євген Патон навчив світ не тільки зварюванню спеціальних сталей, але й навіть тканин живої органіки.

Сучасна наука доводить, що геомагнітні обриси земної кори найсуттєвіше впливають на формування світогляду етносу та його культури. Саме земля, її резонансні з Сонцем та Місяцем вібрації, сприяють появі геніїв. І українська земля дала світові ціле їх сузір’я:

1908 рік – Ілля Мечніков, знаменитий бактеріолог зі Слобожанщини, удостоєний Нобелівської премії за дослідження з імунології.

1952 рік – Зельман Ваксман, уродженець міста Прилуки на Черкащині. Нобелівську премію як вчений США отримав в галузі медицини “за відкриття стрептоміцину – першого антибіотика, ефективного при лікуванні туберкульозу”.

1966 рік – Шмуель Агнон, уродженець Тернопільської області – Нобелівська премія в галузі літератури.

1971 рік – Саймон Кузнець, уродженець Харкова. Удостоєний Нобелівської премії як американський вчений в галузі економіки “за емпірично обґрунтоване пояснення економічного росту, яке призвело до нового, більш глибокого розуміння як економічної і соціальної структур, так і процесу розвитку”.

1981 рік – Роальф Гофман, уродженець Золочева на Львівщині. Вчений вважається великим американським спеціалістом в галузі органічної і квантової хімії. Нобелівську премію отримав “за розробку теорії протікання хімічної реакції”.

1992 рік – Георгій Шарпак, народився на Рівненщині. Нобелівську премію отримав за розробку детектора елементарних часток.

Майже всі вони ще дітьми були вивезені з України через загрозу мученицької смерті у таборах ГУЛАГу.

Перший комп’ютер з’явився світові завдяки розробкам геніального українського математика Михайла Кравчука, академіка АН УРСР. Він же навчав Архипа Люльку, Сергія Корольова та Володимира Челомея – конструкторів перших космічних кораблів. Методи М.Кравчука використані в США, Японії та інших країнах при моделюванні кібернетичної техніки і першого у світі комп'ютера. А скільки ще міг дарувати світові талант академіка Кравчука, якби в березні 1942 року українського генія математики не було закатовано на Колимі в таборі ГУЛАГу?

У космос вивела людство ціла плеяда українців: Олександр Засядько, Микола Кибальчич, Валентин Глушко, Сергій Корольов. Більшість з них були в’язнями покатовані у кремлівських тортурнях? Завдяки розробкам українця Юрія Кондратюка NASA здійснила політ на Місяць. Але й він був репресований московською імперією.

Встановленням 1200 пам’ятників по всьому світові людство шанує Тараса Григоровича Шевченка – духовного батька України. Більше монументів зведено тільки на честь Будди, котрому вже 6 тисяч років вклоняються. Але з 47 літ земного життя 34 роки один з найвеличніших мистецьких геніїв людства відстраждав рекрутом і кріпаком у рабстві Московії.

Московські (потім – російські й радянські) царі, імператори, генеральні секретарі КПРС віками забороняли українську мову, навчання, книгодрукування. Жодна країна світу не зазнавала впродовж сторіч такого масштабного, спланованого на державному рівні нищівного удару по культурі й мові. Саме аби знищити основу українського етносу, від початку XVIІ і до половини ХХ століття було видано більше 60-ти таких циркулярів.

Але світ зачарований мистецькими творіннями українців Франка, Гоголя, Репіна, Куїнджі, Айвазовського, Лесі Українки, Івана Марчука, Казимира Малевича…

Абсолютна більшість сценарних шкіл у світі навчають своїх геніїв драматургії, котрі потім творять шедеври кінематографу, якими формують світову культуру і свідомість, а отже і вектори розвитку цивілізації, на творах сина полтавського чиновника Антона Чехова з колись українського Таганрога.

Навіть до формування теорії геліоцентричної побудови світу долучилася Україна. Болонським університетом, в якому навчався Коперник, керував український астролог і філософ Юрій Дрогобич (Котермак), котрого називали українським Нострадамусом. Провідним задумом вчення цієї видатної особистості наукової спільноти Середньовіччя був ідеал доброчесності – Бог, до якого людина може наблизитися завдяки самовдосконаленню.

За кілька століть перший президент Академії наук України Володимир Вернадський висвітлив цей процес як мету буття людства. Як єдино можливий шлях розвитку, який "неминуче повинен статися, інакше не уникнути кінця світу". В.Вернадський не просто створив нові науки, що у ХХ столітті було унікальним явищем, – він сприяв формуванню нового світогляду, нового погляду на світ загалом. У вченні про біосферу та ноосферу він синтезував уявлення про світ, його єдність, передбачив перегляд базових понять науки про матерію та енергію, будову Всесвіту, простір та час, обґрунтував основні теоретичні положення ноосферної цивілізації.

«Загальновідомо, що найбільш значущі винаходи та мистецькі твори являються, здебільшого, їхнім авторам шляхом осяяння. Віряни називають це явище Натхненням Божим, матеріалісти – зв’язком тонкими енергіями з інформаційними сферами концентрованого знання. Але суть явищ однакова. Ці процеси стають можливими тільки за умови достатнього рівня духовності та інтелекту науковця чи митця. Нізвідки особистості з таким рівнем розвитку не виникають. Потрібні століття творчих напрацювань цілих поколінь, аби на їх вершині з’явився геній. Наукові та мистецькі звершення синів України стали можливими тому, що праукраїнський етнос, як доведено всесвітньо відомими науковцями з усіх кінців світу, є найдавнішим у післяпотопній історії людства. А отже формував свою культуру найдовше на планеті» (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni).

Не суперечливо, достеменно доведено численними висновками знаних дослідників-етнографів – батьківщиною індоєвропейської сім’ї народів є саме ПраУкраїна. Саме такого висновку дійшло багато провідних індоєвропеїстів світу: німець О. Шрадер, британці Д. Меллорі та Д. Ентоні, поляк Т. Сулемирський, литовка М. Гімбутас, болгарський мовознавець В. Георгієв, росіянин О. Трубачов та багато інших.

«Предки арійців жили у Подніпров’ї... Є всі підстави вважати, що «Рігведа» зародилася на берегах Дніпра. Мій заклик до українців: займіться вивченням санскриту… – і відновіть зв’язок часів...» – пише у своєму відгуку на співпрацю із знаним українським істориком Юрієм Шиловим дослідник трипільської культури академік РАН Борис Рибаков.

«У Ведах немає згадки про банани, оливки, пальми, пустелі, мавп, верблюдів, жирафів, а є згадки про ос, лососів, рисей, оленів, ведмедів, вовків, бджіл. Тобто, про  весь той світ, що належить просторові на захід від Уралу і на північ від Чорного моря», – зазначають англійські дослідники Вед Креґем Кларк та Стюарт Піґґот.

Артур Кемп у книзі «Біла раса: марш титанів», Дж. Гінкс та Л. Вуллі у книзі «Історія створення культури і проявлення науки», Ґеорг Біббі у книзі «Чотири тисячі років тому» подають карти розселення білої раси (аріїв): з Наддніпрянщини по всій Євразії.

Професор Сорбонни, археолог, історик Р. Гіршмен пише у своїй книзі «Іран»: «Материнською землею індо-європейських народів є простори на північ від Чорного моря».

Такі ж висновки у своїй книзі «Історія і культура індійського народу» робить один з найвизначніших дослідників стародавнього світу віце-президент Декка-університету М.Маюмдар: «Україна більш, ніж інші країни Європи та Азії, може претендувати бути землею аріїв».

«Я бачив пам’ятки аріїв і козаків біля Кременчука, а також у Переяславі... Можу сказати тепер: Україна є прабатьківщиною аріїв», – оповідає директор Інституту охорони національних пам’яток Індії Арвінд Аллок.

Тієї ж теорії дотримується у книзі мовознавець Аніта Діамонт: «У степах Східної Європи і започаткувалася більш ніж 5000 років тому індоєвропейська мова, її діалекти роз’єдналися на мови, які поширили багато народів світу».

 «Санскритська мова європейського походження. В Азії вона поширилася тому, що до Індії задовго перед народженням Христа прибули арії з України», – доводить у своєму дослідженні «Етнологія Європи» відомий дослідник санскриту Р. Латґем.

У санскриті – більше тисячі українських слів, вживаних і донині. Крім того, вивчення давньоукраїнської мови дозволило французу Ж. Шампольйону у 1822 році прочитати єгипетське письмо і відкрити культуру Стародавнього Єгипту. У 1975 р. болгарин-поліглот Джон Стойко розшифрував рукопис «Листи до ока Божого» – пам’ятку української мови VII-VI ст. до н.е. і на основі української мови розшифрував письмена етрусків.

Особливо цінною є найбільш характерна риса санскриту: священність. Санскрит – це мова Богів. У жодному випадку не дозволялося вживати лайливі слова у санскриті. Порівняйте з мовною традицією українців: українська мова чи не єдина мова світу, в якій немає жодного інвективу. З давніх-давен в Україні засуджували лайку, а хто вживав погані слова, відразу підлягав осуду.

Що саме з ПраУкраїни прийшов санскрит на територію сучасної Індії, доводить, зокрема, Оскар Менгин, професор палеонтології Віденського університету, який ствержує, що «трипільська культура – це передусім українська культура». Австралійський професор Гордон Чайлд, який є одним з найбільших авторитетів у галузі давньої історії, називає людей трипільської культури «ukrainian villagers» (українські селяни). Подібно висловлювалися також і українські науковці Щербаківський, Пастернак, Хвойка, Грушевський та інші.

Президент Індії С. Радгакрішнан у своїй праці «Індійська філософія» підкреслив: «Оріяни принесли з собою визначені поняття і вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У «Ведах» обожнена чарівна природа Оріяни-Скитії-Руси-України. Її чотири пори року: Гима – зима, Весанта – весна, Літойя – літо, Шарада – осінь (від слова «шарудіти»), назви злаків, звірів, дерев засвідчують про велику і благословенну культуру цього народу». Звернімо увагу, народи Індії та України мають найбільше (понад сто) національних музичних інструментів у світі.

Англійський філолог та історик професор Л.Веделл ще 100 літ тому обґрунтував спорідненість між шумерською і трипільською, тобто, давньоукраїнською мовами. Трохи раніше, в 1880 році, польський мовознавець М. Красуський, заявив: давньогрецька, єгипетська, римська мови походять від праукраїнської.

Але найавторитетнішим для всього світу є твердження, взяте з Біблії.

«І зупинився ковчег сьомого місяця, сімнадцятого дня місяця, на горах Араратських». (Буття 8:4)

Нащадки Ноєві пішли у різних напрямах. Але факт загальновідомий: саме на території України сконцентровано надпотужне енергетичне ядро життєдайності Землі – третина чорнозему планети. Очевидно, що азійські гірські пустелі, які переважно складають ландшафт південніше Арарату, не мають таких першостей сприяння розвитку землеробства, яке вважається чи не найважливішим чинником успішного розвитку цивілізації. І численні археологічні дослідження підтверджують, що саме з Північної Припонтіади окреслився як не єдиний, то один з найбільш успішних прогресивних напрямів розселення післяпотопних династій. 

Отже, Україна і є колискою сучасної людської цивілізації, спадкоємцем найбільш потужного культурно-духовного інформаційно-енергетичного потенціалу людства, який сприяв його прогресу на ключових етапах існування. Її збереження – життєво важливе  для кожного з тих, хто не хоче загинути у полум’ї духовної та інтелектуальної деградації.

Але чи отримає світ з України, зі свого Богом Натхненного Джерела, де втілюються настільки потужного інтелекту й чутливості до прекрасного Душі, настільки ж значущі для розвитку цивілізації скарби Знання та Духовності в майбутньому?

Саме аби припинити позитивний вплив на прогрес людства, відірвати цивілізацію від коріння, яке міститься у благословенній землі України, її й намагається знищити антихристова орда з Московії. Адже людство не може не пам’ятати, як імперія кремлівських безбожників упивалась кров’ю священиків, спалювала й грабувала храми, чавила усякий щонайменший прояв духовності, а коли стало очевидно, що знищити віру неможливо, – вдягла у ряси священства найпідступніших чекістів, котрі й зараз служать кривавому імператору. В тому глобальний сенс одвічної сатанинської люті з якою Московія нищила творчу інтелігенцію України.

Звернімо увагу, Арменія, звідки пішли навсібіч Ноєві нащадки – Московією вже окупована, Грузія атакована й пошматована анексією території, Кубань від України відірвана ще за часів Радянської імперії. Єдине, що залишилось зруйнувати московській експансії на шляху цивілізації Аріїв – це Україна.

Отже, не тільки українцям, а й усій світовій спільноті слід зважати, якщо маємо на меті зберегти прихильність Божу: ми повинні захистити від агресії Україну – матір людської цивілізації. Адже ви теж її діти.

З огляду на вище наведене просимо Вас:

1. Зупиніть агресора! Він вбиває нашу матір. Найпотужніші на планеті країни взяли на себе зобов’язання захистити Україну, коли вона повірила їм і відмовилась від ядерної зброї. 

Ви маєте всі важелі, і фінансово-економічні, і силові, здатні припинити розв’язану Кремлем війну в короткий термін. Втрати ваших бізнесменів від припинення співпраці з агресором не зроблять їх жебраками, але стануть платою за недалекоглядність та нерозбірливість. Це набагато вигідніше, ніж предстати на Вищому суді голою Душею – без грошей, але з кривавим тавром сприяння вбивству власної матері.

2. Вилікуйте Україну! Ви маєте усі важелі, щоби припинити її розкрадання. Не спостерігати, як Україна гине під тягарем кредитів, а встановити дієвий контроль за витратами наданих коштів.

Її економіка хвора на корупцію. Поможіть їй вилікуватися. Зупиніть придушення України кредитами! Виконайте свої зобов’язання за мільярди, зекономлені на витратах на оборону від зброї, що віддала Україна, повіривши підписантам Будапештського меморандуму.

Матір не душать – матір лікують, аби врятувати.

4. Допоможіть їй відродитися з руїни як люблячі її діти. Вона віддячить людству новими науковими звершеннями та мистецькими шедеврами і виведе нас усіх до ноосферної цивілізації шляхом, висвітленим Президентом академії наук України академіком Вернадським.

Адже його енциклопедична праця «Біосфера і ноосфера», визнана світовою наукою  теорією єдино можливої перспективи людства, дала «симфонію наукового Духу» – вчення про біосферу і ноосферу як прояви космічної всеєдності, як шлях до всесвітнього братерства.

Знаний дослідник українства, німецький гуманіст-класик Йоганн Готтрід Гердер наприкінці XVIII століття  у своїй книзі  «Журнал моєї подорожі» писав про свої враження від України і її народу: «Україна стане новою Грецією. Чарівне голубе небо, благодатна родюча Земля народу, його поетична, музикальна душа колись прокинеться…» Прокинеться, але якщо її врятувати від знищення.

Вище було доведено, Україна і є саме тим Світочем, через яке людству надано знання шляху до ноосферної цивілізації та всесвітньої єдності. В служінні людству в якості джерела Натхнення і полягає її цивілізаційна місія. У тому покладається на неї Творець Всесвіту.

Цілком вірогідно, що епідемія, яка радикально зупинила розвиток цивілізації, є одним з кроків до припинення існування людства, яке не відповідає морально-етичним засадам та меті існування Всесвіту. Адже космічна всеєдність не прийме до себе цивілізацію морально потавровану придушенням власної матері.

Допоможіть їй. Зупиніть катування нашої мами – України!  Адже ми всі – її діти.

Сподіваючись на співпрацю:        

                                                           Ігор Моісєєнко

P.S. Лист відкритий для редагування та доповнень за єдиного прохання – залишати незмінним наступний абзац:

«Загальновідомо, що найбільш значущі винаходи та мистецькі твори являються, здебільшого, їхнім авторам шляхом осяяння. Віряни називають це явище Натхненням Божим, матеріалісти – зв’язком тонкими енергіями з інформаційними сферами концентрованого знання. Але суть явищ однакова. Ці процеси стають можливими тільки за умови достатнього рівня духовності та інтелекту науковця чи митця. Нізвідки особистості з таким рівнем розвитку не виникають. Потрібні століття творчих напрацювань цілих поколінь, аби на їх вершині з’явився геній. Наукові та мистецькі звершення синів України стали можливими тому, що пра-український етнос, як доведено всесвітньо відомими науковцями з усіх кінців світу, є найдавнішим у післяпотопній історії людства. А отже формував свою культуру найдовше на планеті» (Ігор Моісєєнко: «Ідея Гармонії. Українська національна Ідея», м.Київ, вид. «Дніпро», 2016 рік. http://afgan.pl.ua/uk/content/nats%D1%96onalna-%D1%96deya-ukra%D1%97ni) .  

Dear Mr ... 
I intercede You the historical facts that confirm the key role of Ukraine in the past and the importance of it in the processes of further development of human civilization and to take actions to stop its destruction. It is almost trustworthy that the epidemic which radically stopped the development of civilization is one of the measures to make the end of mankind existence so for as in addition to other negative consequences of its activity the indifference to aggression against Ukraine which does not fulfil the moral and ethical principles and expectations of the universe appears too.

 UKRAINE IS YOUR MOTHER! STOP ANTI-CHRIST EMPIRE!

 Here is a very brief list taking into consideration the historical period of only the last millennium shows that Ukraine has made a uniquely significant contribution to the treasury of world science and culture, which moved the civilization through progress.

Pacts and Constitutions of the Rights and Freedoms of the Zaporozhian Army” by Pylyp Orlyk is a document considered the first Constitution in the world opened the way to the just social regime.

The Ukrainian selectionist V.M. Remeslo introduced the new high-productive varieties of wheat which quantitatively and qualitatively improved the nutrition of mankind. Could our humanity feed itself without it? 

Oleksandr Shumliansky was the first in the world who in 1782 investigated and described the peculiarities of the microscopic structure of the kidneys. 
The famous microbiologist and epidemiologist Volodymyr Khavkin created and tested the first anti-cholera vaccine (in 1892) and (in 1896) in the world. Wouldn't our humanity perish in terrible torment if this outstanding Ukrainian did not stop the "black death"? 
Oleksandr Bohomolets is an eminent endocrinologist who discovered the problems of pathological physiology and introduced the concept of ageing. 
The Ukrainian Socrates is called one of the most prominend European philosophers Hryhorii Skovoroda. 
The Prominent Ukrainian Ihor Sikorsky is a designer of airplanes and helicopters that have set many world records. 
The film director Oleksandr Dovzhenko has earned the world fame. His film "Land" (1930) is included to the honorary list of 12 best films of the world of all times and peoples. 
Mykola Benardos invented the electric welding. Later Eugene Paton taught the world to weld not only special steels but even tissues of living organics. 
The Ukrainian land has given the world the entire constellation of Nobel laureates. They were the following. 
1908 - Illia Mechnikov is a famous bacteriologist from Slobozhanshchyna who was awarded the Nobel Prize for research in immunology. 
1952 - Zelman Waksman is a native of the city of Pryluky in Cherkasy region. He received the Nobel Prize as the US scientist in the field of medicine "for the discovery of streptomycin - the first antibiotic effective in the treatment of tuberculosis." 
1971 - Saimon Kuznets is a native of Kharkov. He was awarded the Nobel Prize as an American economist "for an empirically substantiated explanation of economic growth that has led to the new and deeper understanding of both economic and social structures and the process of development as well." 
1981 - Roalf Hoffman is a native of Zolochiv in the Lviv region. The scientist is considered a great American specialist in the field of organic and quantum chemistry. He received the Nobel Prize "for the working out the theory of chemical reaction running." 
1992 - Heorhii Sharpak that was born in the Rivne region. The Nobel Prize has got for the development of the elementary parts detector. 
Almost all of them were still taken out from Ukraine in their childhood because of the threat of martyrdom in the Gulag camps.
The first computer appeared to the world thanks to the work of the brilliant Ukrainian mathematician Mykhailo Kravchuk who was an academician of the USSR Academy of Sciences. M. Kravchuk’s methods were used in the USA, Japan and other countries in the process of modeling the cybernetic technology and creation of the first computers. And how much more could the academician Kravchuk's talent have given to the world if in March 1942 the Ukrainian genius of mathematics had not been tortured in Kolyma in the Gulag camp? 
The entire pleiad of Ukrainians launched humanity into space. They were Oleksandr Zasiadko, Mykola Kybalchych, Valentyn Hlushko, Serhii Koroliov. NASA used the theoretical calculations of Ukrainian Yuri Kondratiuk to calculate the orbit for flying to the Moon. 
With the establishmernt of 1200 monuments around the world the humanity honored the memory of Taras Shevchenko who was the spiritual father of Ukraine. More monuments were established just in honor of Buddha. But from 47 years of his life one of the greatest artistic geniuses of Ukraine and all mankind 34 years suffered as a recruit and serf in the slavery of Muscoviia.
For centuries the Moscow (and later Russian and Soviet) kings, emperors, and general secretaries of the communist party have forbidden the Ukrainian language, teaching and publishing in Ukrainian. No country in the world has suffered such a large-scale state-level devastating blow on culture and language over the centuries as Ukraine. In order to destroy the basis of the Ukrainian ethnic group more than 60 such circulars were published from the beginning of the 16th to the mid-20th century. 
But the world is fascinated by the works of art of Ukrainians Franko, Hohol, Repin, Kuindzhi, Aivazovsky, Lesya Ukrainka, Ivan Marchuk, Kazymyr Malevych… 
The vast majority of scenario schools in the world teach their playwrights geniuses on the works of the son of Poltava official Anton Chekhov.
Even the formation of the theory of heliocentric construction of the world was joined by Ukraine. The University of Bologna where Copernicus studied was then headed by the Ukrainian astrologer and philosopher Yuri Drohobych (Kotermak) who was called the Ukrainian Nostradamus. The leading idea of ​​the teachings of this outstanding personality of the Middle Ages was the ideal of moral, God to whom a person can approach through his self-improvement. 
A few centuries later the Ukrainian Volodymyr Vernadsky highlighted the self-improvement as the goal of human existence. He considered it the only possible way of development which "inevitably must happen, otherwise the end of the world will not be avoided." Vernadsky assisted the formation of a new conception of the world, a new outlook on the world in general. In the doctrine of the biosphere and noosphere he synthesized the ideas about the world, its unity, he provided the viewing of substance and energy as the basic concepts of the science, the structure of the universe, the space and time, he substantiated the basic theoretical principles of noosphere civilization. 
"It is well known that for the most part the most significant inventions and works of art appeared to their authors by enlightenment. Believers call this phenomenon the Inspiration of God, materialists call it the connection with the information spheres of concentrated knowledge. But the essence of the phenomena is the same. These processes become possible only if there is a sufficient level of cultural wealth and intelligence of the scientist or artist. The individuals with such level of evolution nowhere emerge. It takes centuries of creative work for generations to bring genius to the top. The scientific and artistic achievements of the sons of Ukraine became possible because the proto-Ukrainian ethnos which is as proved by many famous scholars is the oldest in the millennial history of mankind. And so it shaped its culture for the longest time on the planet "(Ihor Moiseienko:" The Idea of ​​Harmony. Ukrainian National Idea ", Kyiv, ed." Dnipro ", 2016. http://afgan.pl.ua/en/content/nats % D1% 96onalna-% D1% 96deya-ukra% D1% 97ni). 
Numerous conclusions of the well-known Indo-Europeans of the world have been proved that the motherland of the Indo-European family of peoples is PraUkraine. The German O. Schrader, the British D. Mallory and D. Anthony, the Pole T. Sulemyrsky, the Lithuanian M. Gimbutas, the Bulgarian linguist V. Heorhiev, the Russian O. Trubachov and many others confirm this fact. 
"The ancestors of the Aryans lived in the land along the Dnipro ... There are good reasons to believe that the Rigveda originated on the banks of the Dnipro," – writes the researcher of Trypillya culture, the academician of the Russian Academy of Sciences Borys Rybakov. 
"In the Vedas there is no mention of bananas, olives, palm trees, deserts, monkeys, camels, giraffes but there are mentions of moose, lynx, deer, bears, wolves, bees. That is, about all the wildlife that belongs to the territory north of the Black Sea, "- say the English Veda researchers Craham Clark and Stuart Piggott. 
Arthur Kemp in “The White Race: The March of the Titans”, J. Ginks and L. Woolley in “The History of Culture and Science”, George Bibby in “The Four Thousand Years Ago” present maps of the White Race (Aryans) settlings: from the Dnipro region throughout Eurasia. 
The professor of the Sorbonne the archaeologist and the historian R. Hirschman writes in his book Iran”: “The motherland of the Indo-European peoples is the area north of the Black Sea.” 
The same conclusions in his book "History and Culture of the Indian people" are made by one of the most prominent researchers of the ancient world the Vice President of Dekka University M. Mayumdar: “Ukraine more than other countries in Europe and Asia can pretend to be the land of the Aryans.” 
“I saw the monuments of the Aryans and Cossacks near Kremenchuk as well as in Pereiaslav ... I can say now: Ukraine is the ancestral home of the Aryans,” said Arvind Allok the director of the Institute of the Protection of National Monuments of India. 
The same theory is followed in the book of the linguist Anita Diamont: "More than 5000 years ago in the steppes of Eastern Europethe Indo-European language began.” 
“The Sanskrit language is of European origin. It spread in Asia because Aryans from Ukraine came to India long before the birth of Christ,” - says a well-known Sanskrit researcher R. Latham in his study “Ethnology of Europe.” 
There are more than a thousand Ukrainian words in Sanskrit that are still used today. In addition the study of the ancient Ukrainian language allowed the Frenchman J. Champolyon in 1822 to read the Egyptian script and discover the culture of the Ancient Egypt. In 1975 the Bulgarian polyglot John Stoyko deciphered the manuscript “Letters to the Eye of God” that is a leaflet of the Ukrainian language of VII-VI centuries. B.C. and based on the Ukrainian language and he deciphered the Etruscan letters. 
In ancient times Sanskrit was considered the sacred language of the Gods. The impoper words were not allowed to use in Sanskrit. Compare with the language tradition of Ukrainians: Ukrainian is almost the only language in the world where there is no invectives. Oscar Mengin the professor of paleontology at the University of Vienna argues that Sanskrit came to the territory of modern India from Proto-Ukraine. He states that “Trypillia culture is first and foremost the Ukrainian culture.” The Australian professor Gordon Child who is one of the greatest authorities in the field of the ancient history calls the people of Trypillia culture "ukrainian villagers" (Ukrainian peasants). Ukrainian scientists Shcherbakivsky, Pasternak, Khvoika, Hrushevsky and others also spoke about this similarly. 
The President of India S. Radgakrishnan in his work "Indian Philosophy" emphasized: “The Orians brought with them certain concepts and beliefs which they continued to develop in India. In “Vedas” the magical nature of Oriana-Scythia-Rus-Ukraine is adored. Its four seasons: Gima - winter, Vesanta - spring, Litoia - summer, Sharada - autumn (from the word "sharudity"), the names of cereals, animals, trees testify the great and the blessed culture of this nation.” Take notice that the peoples of India and Ukraine have the most national musical instruments in the world (over a hundred).
100 years ago an English philologist and historian professor L. Wedell substantiated the affinity between Sumerian and Trypillian, that is the ancient Ukrainian language. A little earlier in 1880 the Polish linguist M. Krasouski stated that Ancient Greek, Egyptian, and Roman languages ​​are derived from Pro-Ukrainian one. 
In the Bible we find that after the flood Noah's descendants went in different directions. But the following fact is well-known: one third of the planet's black ground is on the territory of Ukraine and it’s the most powerful energy nucleus of the Earth's vital activity. It is obvious that the Asian mountain deserts which predominantly form the landscape south of Ararat do not have the advantages of promoting agriculture which is considered to be the most important factor in the successful development of primitive civilizations. And the numerous archaeological studies confirm that it is from Northern Pipontiada that if not the only one as it has emerged is one of the most successful settlements of post-flood dynasties. 
Thus Ukraine is the cradle of modern human civilization, the heir to the most powerful cultural-spiritual information and energy potential of humanity which favours to its progress at key stages of existence. Its preservation is vital for anyone who does not want to perish in the flames of spiritual and intellectual degradation. But will the world with its God-inspired source receive the equally important treasures of Knowledge and Spirituality in the future for the development of civilization? 
It is the antichrist horde from Muscoviia that wants to stop the positive influence on the progress of mankind, to divert civilization from the roots contained in the blessed land of Ukraine and try to destroy it. After all humanity remembers how the ungodly empire of the Kremlin drank the blood of priests, burned and plundered temples, crushed the slightest manifestation of spirituality and when it became evident that it was impossible to destroy faith, it dressed the most insidious Chekists the priesthood ranks who exist even now. That is the global meaning of the eternal satanic fury with which Moscoviia destroyed the creative intelligentsia of Ukraine. 
Therefore not only Ukrainians, but the entire world community should pay attention if we want to keep God's favor: we must protect Ukraine, the mother of human civilization, from aggression. You are Its children too. 
In view of the above we ask You
1. Stop the aggressor! It kills our mother. The most powerful countries of the planet have pledged to protect Ukraine when it trusted them and refused against the nuclear weapons. 
You have all the levers both financial and economic and the power to put an end to the Kremlin war in the short term. The loss of your businessmen from the termination of cooperation with the aggressor will not make them beggars except that they will pay for the previously revealed lack of vision and illegibility. This is much better than being naked in the Supreme Court – that is without money but with the bloody earmark of facilitating the murder of your own mother. 
2. Ukraine is ill in corruption. It is the result of the methodical destruction of the Ukrainian elite by thy Soviets over 73 years they were the millions of honest, intelligent, moral people. Help Ukraine to heal. Stop its credit smothering! After all it helped You to save billions for defense by dismantling its nuclear weapons when believed the signatores of the Budapest Memorandum. The mother has not to be strangled - the mother has to be treated to save it.
It has been proved above that Ukraine is the very Light through which the humanity was given the knowledge of the way to noospheric civilization and world unity. Serving humanity as a source of Inspiration is its civilization mission. The Creator of the Universe relies on it. It is trustworthy that the epidemic that has radically stopped the development of civilization is the warming to finish the existence of the humanity blinded by the love of silver which does not meet the moral and ethical principles and purpose of the Universe. After all the cosmic unity will not accept the civilization that is morally stigmatized by the suppression of its own mother. 
Help it. Stop torturing our mom, Ukraine! We are all its children.

 

 

 

 

 

Ігор Моісєєнко

Лауреат державних та міжнародних літературно-мистецьких премій. Поет, прозаїк, кіносценарист і журналіст, член Національної спілки письменників України. Народився у 1962роціу м.Кривий Ріг. Строкову службу проходив в Афганістані, у батальйоні загиблого Поета-героя «Аіста» (О. І. Стовби). Критики, відзначаючи стилістичну подібність віршів «Аіста» та Моісєєнка, вбачають ознаки наслідування Ігорем літературного Дару і Хреста вбитого війною талановитого Поета. Результатом такого духовного зв’язку двох літераторів стали надзвичайно вражаючі своїм трагізмом вірші; кіносценарії, визнані кращими за все, що було на екрані про афганську війну, і неймовірно захоплюючий роман, який визнавався кращим антивоєнним твором в СНД, за який автору в 2010 році присвоєно звання першого лауреата літературно-мистецької премії імені Богдана Хмельницького. В 2015 році, за плідну літературну та громадську діяльність у справі побудови суспільства життєдайної духовності та моралі, - звання лауреата міжнародної літературно-мистецької премії імені М.В.Гоголя «Тріумф».

Автору випало у палаючому пеклі Афганістану, нав’язаному українцям кремлівськими бонзами, пройти по межі, що розділяє життя і смерть. Але всупереч тяжким фізичним і душевним травмам колишній воїн став справжнім українським патріотом і виносив у своєму серці філософську доктрину, яка вперше сформулювала і емпірично обґрунтувала дієву Українську національну Ідею. Ігор Моісєєнко не просто розробив концепцію стратегічного розвитку української нації, але й вказав конкретні віхи на шляху її реалізації та очікувану уже в недалекому майбутньому віддачу в усіх сферах суспільного життя нашого народу. Автор «Ідеї гармонії…» пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив. Вочевидь ця книга постає найважливішим твором, на який надихає Господь одного з найобдарованіших літераторів України. 

Новости сайта

Syndicate content
Ключевые слова